Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Українці з жовтня зможуть отримувати 900 гривень на місяць

виплати українцямСтало відомо, що з жовтня українські жителі зможуть отримувати 900 гривень на місяць. Дізнавайтеся подробиці, як оформити щомісячну грошову допомогу у розмірі 900 гривень. 

Нещодавно стало відомо, що українські жителі зможуть оформити щомісячну допомогу у розмірі 900 гривень. В даному випадку йдеться про програму «Прихисток». Ця програма спрямована на виплати компенсацій за сплату комунальних послуг українцям, які розмістили у своїх помешканнях переселенців безкоштовно. 

Відмітимо, що представники уряду нещодавно внесли зміни до в правила виплат. Наразі отримати таку компенсацію зможуть люди, які розмістили переселенців у себе безкоштовно із таких областей як: Дніпровська, Житомирська, Одеська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Київська, Луганська, Запорізька, Донецька, Чернігівська, а також місто Київ. 

Раніше сума компенсації складала 450 гривень на місяць на одну особу. Але з жовтня розмір компенсації зросте вдвічі. Це передбачено на час опалювального сезону. Важливо, що компенсацію зможе отримувати навіть неповнолітній власник житла. Але заяву все одно повинні подати батьки чи опікуни. 

 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 4