Біль у грудній клітці — симптом, який потребує уваги
В Інституті вертебрології та реабілітації на першій консультації лікар проводить обстеження, знайомиться з історією хвороби пацієнта.
Більш детальну інформацію шукайте за посиланням .
Які захворювання хребта викликають неприємні відчуття
Залежно від причини біль в грудній клітці може бути різним — тупим або гострим, постійним або періодичним, залежним від руху.
Найчастіше його викликають такі захворювання та стани:
● травми як суглобів, так і хребта, м’яких тканин;
● протрузії та грижі;
● викривлення хребетного стовпа;
● деформації в області суглобів;
● остеохондроз.
При травмах пацієнта має якомога швидше оглянути лікар. Зазвичай в такому разі біль гострий. Застарілі пошкодження провокують гіпертонус м’язів, тому що виконують компенсаторну функцію — працюють замість тих, які постраждали під час порушення структури опорно-рухового апарату.
Якщо у відділі хребта були травмовані м’які тканини, тоді пацієнт буде відчувати тупий біль, який зростає під час навантажень.
Травмування суглобів варто своєчасно лікувати навіть при легких порушеннях.
Протрузії та грижі стають причиною защемлення нервів у грудному та інших відділах хребта. В результаті терпимий дискомфорт стає гострим болем.
Остеохондроз грудного відділу потребує постійної уваги. Позбутися його назавжди неможливо, але в разі правильного способу життя про біль у спині можна забути.
Комплексна допомога — основа лікування
Для того щоб запобігти новим епізодам загострення, в клініці IVR лікують не лише біль в грудній клітці, а й основне захворювання. Дискомфорт ніколи не виникає просто так.
Після консультації лікар може призначити курс ін’єкційної терапії, якщо пацієнт скаржиться на гостру симптоматику. Препарат вводять безпосередньо в місце запалення. Для постановки діагнозу зазвичай вистачає ознак хвороби, а в деяких випадках призначається додаткове обстеження.
Під час складання індивідуального плану лікування фахівець завжди враховує супутні патології, особливості пацієнта.
В клініці IVR до складу терапії входять:
● масаж лікувального рівня;
● корекція хребта за авторською методикою;
● фізіотерапія;
● гімнастичні вправи.
Для закріплення отриманих результатів лікар може запропонувати пацієнтам курс реабілітації. Для цього використовують тренажери медичного напряму David. Після пройденого курсу повертається нормальна рухливість всіх відділів хребта.
Інститут вертебрології та реабілітації приймає пацієнтів із Києва, Львова, Івано-Франківська, а також всіх охочих мешканців України.