Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Чому рекрутери викидають моє резюме?

2012-10-06 pereplМабуть, кожен із нас задавав собі таке питання, особливо після того, як надсилав резюме на підходящу, взагалі, вакансію (а таких багато на сайті rabota.ua) та не отримував жодної інформації про те, що наразі з тим резюме відбувається. Відповідь є, і вона така – рекрутери не вважають ваш досвід підходящим під вимоги вакансії.

Чому так відбувається? І на це болюче питання ми маємо відповідь, точніше, аж дві.

Відповідь перша – так, треба признати, ваш досвід не є достатнім або відповідним вимогам вакансії. Признаймося – ми не завжди уважно та до кінця дочитуємо весь довгий список вимог роботодавця, або вважаємо, що якщо ми підходимо під перші три вимоги – то все, робота, вважай, у кишені. Але іноді роботодавець робить в кінці вакансії приписку, яка зводить вашу участь нанівець – або проживання тільки у Ірпені, або вільне знання італійської мови тощо.

Тому порадимо – читати текст вакансії уважно та до кінця. А якщо є різниця між вашим досвідом та вакансією – пишіть супроводжувальний лист, щоб пояснити, чому перевагу треба надати саме вам.

Відповідь друга – досвід у вас відповідний, але у резюме не описаний так, щоб його сприйняв рекрутер. Перший вихід – знайти адекватний зразок резюме, в якому досвід буде чітко структурований та нормально описаний. Дві найбільш розповсюджені помилки – це дуже коротко описаний та невиразний досвід роботи та занадто довгий та узагальнений опис досвіду роботи (наприклад, копія посадової інструкції на декількох сторінках або копіпаст з інших резюме того, що «впало в око»). Не треба вважати, що невірно описаній досвід роботи – то невеликий клопіт. Мовляв, якщо рекрутер захоче, зателефонує та сам про всі подробиці дізнається. Але в тому то й халепа, що дзвонити «всім підряд» або гадати – чи є ваше резюме підходящим, чи ні – фахівець з підбору не буде, не має «часу та натхнення». Якщо ви – рідкісний фахівець, або супер-профі, тоді інша справа – вам зателефонує представник роботодавця аби дізнатися подробиці, які ви не вказали у резюме. Але якщо у конкурсі на вакансію приймають участь сотні резюме та є багато більш підходящих – навіщо фахівцю з підбору зайвий клопіт?

Отже, якщо ви зацікавлені в вакансії, треба по-перше, уважно прочитати текст вакансії та осягнути – хто саме потрібен, та наскільки вимоги відповідають вашому досвіду. Якщо це ваш профіль – треба всі ваші досягнення, які співпадають з вимогами, перемістити вище та сформулювати так, аби викликати зацікавленість. Наприклад – не «займався продажами меблів у салоні» а «обслуговував не менше … покупців, мав найменший показник відмов, більший відсоток вторинних продажів» тощо. Себто роботодавець вже с вашого резюме має зрозуміти, який ви чудовий працівник та в чому ваша для нього користь. Якщо все співпаде – чекайте запрошення на співбесіду!




Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583