Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Фонд Вадима Столара забезпечив безкоштовні УЗД-обстеження щитоподібної залози для жінок ВПО

XlJB7Linh4LBu5LaKlhhjdEVj 1Благодійний фонд Вадима Столара оголосив про новий проект - безкоштовне проведення ультразвукового дослідження щитоподібної залози для жінок ВПО.

Це одна з багатьох ініціатив Фонду, спрямованих на підтримку тих, хто постраждав від війни. Крім того, Фонд продовжує допомагати переселенцям та сім'ям, які втратили батьків внаслідок конфлікту. Усі ці проекти мають на меті зменшити негативний вплив війни на життя українців та допомогти їм повернутися до нормального життя.

Безоплатне ультразвукове дослідження щитоподібної залози жінок ВПО є ще однією з низки ініціатив Фонду, спрямованих на підтримку українців, їхнє фізичне та моральне відновлення під час війни. Ми вважаємо вкрай важливими такі проєкти, адже вони, зберігаючи здоров’я наших людей, стають запорукою майбутнього відновлення нації та відбудови країни”, – наголосила волонтерка Фонду Вадима Столара Наталія Приходько.

Безкоштовне ультразвукове дослідження щитоподібної залози для жінок з ВПО – це одна з багатьох ініціатив Благодійного фонду Вадима Столара на підтримку людей, які постраждали від війни. У рамках цього проєкту, який здійснюється у співпраці з провідною клінікою столиці, жінки з окупованих та зруйнованих регіонів України можуть повністю безкоштовно пройти обстеження та отримати рекомендації щодо подальших дій щодо свого здоров'я.

Проте, фонд не обмежується лише проведенням медичних досліджень. Фонд Вадима Столара надає допомогу людям, які цього потребують через війну. У минулому, фонд здійснив різноманітні ініціативи, такі як безкоштовні дослідження крові та мамографічні обстеження для жінок ВПО. Загалом, фонд надав понад 300 громадянам допомогу відновити здоров'я та зробити своє життя трішки легшим.

Крім медичних ініціатив, фонд також здійснює соціально-гуманітарні проєкти для підтримки українців, які постраждали внаслідок війни. “Відновись” – це ініціатива, спрямована на допомогу дітям, які втратили батька або матір, а також на тих, хто залишився без домівки. “Спорт на районі” та “Психологічна підтримка” надають фізичну та моральну підтримку українцям під час війни.

За минулий рік Благодійний фонд Вадима Столара надав допомоги на суму 271 млн. грн, що свідчить про величезний вплив організації на життя тих, кому вона допомагає. Завдяки цим ініціативам тисячі людей отримали можливість покращити своє здоров’я та життєву ситуацію, що надзвичайно важливо в часи, коли війна залишає свої сліди на житті українців.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583