Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Красиві місця Києва: де провести час на вихідних

pasted imageУкраїнська столиця є містом, в кожному районі якого зосереджено безліч визначних пам'яток, відмінні можливості для шопінгу, при цьому можна в спокійній обстановці відпочити в парку або на набережній Дніпра.

Деякі з місць з'явилися недавно, завдяки зусиллям інвесторів, в той час як інші давно були візитівкою Києва, але повністю змінилися після реконструкції.

Пішохідно-велосипедний міст над Володимирським узвозом

Ідея будівництва цього мосту бере початок ще з радянських часів, однак реалізувати її вдалося лише в 2019 році. Багато в чому руку до цього доклав діючий Київський міський голова Віталій Кличко, тому кияни так і називають цю споруду - "міст Кличко".

Тут постійно гуляють жителі столиці та туристи, які насолоджуються чудовими видами на Лівий берег, Поділ, Дніпро та Європейську площу. Однак привертає киян не тільки розкішна панорама, яка відкривається з моста. У темний час доби спорудження підсвічується тисячами енергоефективних лампочок.
Гуляти тут можна як днем, так і вночі - у вас завжди буде на що подивитися і додати до прогулянки радісних емоцій.

Алея художників і Володимирська гірка

Ці два місця з'єднує між собою сходи-галерея. Прогулюючись тут ви зможете оцінити роботи майстрів своєї справи, причому не обов'язково відомих. Продавати тут картини може будь-який художник, а гості столиці і місцеві вважають, що галерея - чудовий фон для фотографій на пам'ять.

Слід зауважити, що цей об'єкт є відмінним прикладом державно-приватного партнерства, так як меценати вклали в нього близько 4 мільйонів гривень. Тобто реконструкція алея художників продемонструвала вдалий підхід до реалізації інфраструктурних проектів, адже при цьому вдалося заощадити кошти міського бюджету.

Розвиток Києва і його районів: майбутні інфраструктурні об'єкти

Кияни максимально зацікавлені в розвитку свого міста, тому з нетерпінням очікують появи нових об'єктів. На особливу увагу заслуговує міст-хвиля на Оболоні, будівництво якого почалося ще в жовтні минулого року. Він буде з'єднувати гольф-клуб і острів Оболонський. При цьому інвестори зацікавлені в подальшому впорядкуванні острова зі збереженням ландшафту. Детальніше про майбутнє міста і Оболоні зокрема можна дізнатися тут.

Ключовим фактором, чому об'єктів не так багато, є Детальний план території. Він проходить громадське обговорення і всі побажання киян враховуються, проте Київрада досі не затвердив останній документ, поданий ще в 2018 році.

Кияни сподіваються, що ситуація незабаром зміниться. З прийняттям нового Детального плану територій не тільки з'явиться більше інфраструктурних об'єктів в столиці, а й буде припинена незаконна і хаотична забудова районів недобросовісними забудовниками.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583