Пенсійні послуги
Право на пенсійне забезпечення є одним із головних соціальних прав громадян України. Саме завдяки йому, непрацездатним особам забезпечується достатній рівень життя відповідно до прожиткового мінімуму.
Така норма гарантується Конституцією України, але на жаль сьогодні дана вказівка не завжди виконується. На даному етапі розвитку пенсійної системи є чимало проблем і неточностей, а саме: недостатність джерел фінансування, суперечливість пенсійного законодавства, недосконалість державного нагляду та контролю за дотриманням нормативно правових актів, що стосуються пенсійного забезпечення, неоднаковість застосування коефіцієнтів Пенсійним фондом при розрахунку та перерахунку пенсій певним категоріям громадян. Саме тому, для таких випадків, існує перевірка правильності нарахування пенсії із застосуванням індивідуального та вірного коефіцієнту страхового стажу та заробітної плати. На сьогоднішній момент найкраще це зробити через юридичну компанію. Однією із найуспішніших та прогресивніших компаній є «ЮК «Флагман», спеціалісти якої нададуть Вам змістовну консультацію і допоможуть оформити пенсію в Києві.
Як оформити максимальну пенсію?
Перш ніж дати відповідь на дане запитання, варто роз’яснити як же оформити пенсію, куди звертатися та з якими документами. Для того аби здійснити оформлення пенсії, необхідно подати у Пенсійний фонд такі документи: відповідну заяву, паспорт та ідентифікаційний код, трудову книжку, посвідчення інваліда війни, учасника бойових дій та інші документи, які надають особі особливий статус, військовий квиток, довідку про зарплату, що підтверджує страховий стаж до 01.07.2000 року, фотографії для пенсійного посвідчення, диплом. Отож, в Україні оформлення пенсії здійснюють Пенсійні фонди, які з огляду на нинішню ситуацію, роблять усе аби призначати якомога менші пенсії, сподіваючись, що пенсіонери мовчки погодяться з такою ситуацією. Останнім часом працівники ПФ почали не враховувати навчання у ВНЗ, що призвело до зменшення стажу, то й пенсія виходить нижчою. Але ні, варто поборотися за своє право та соціальні гарантії, бо закон на Вашій стороні. Адже згідно із чинним законодавством, періоди трудової діяльності, які враховувалися у стаж роботи до 01 січня 2004 року повинні зараховуватися до страхового стажу.
Як міліціонеру отримувати поліцейську пенсію?
Опираючись на чинне законодавство та судову практику, що сформувалася, можна дійти висновку, що ветерани міліції мають повне право на поліцейську пенсію. Згідно із Постановою КМУ №988 затверджено матеріальне забезпечення працівників поліції, що включає в себе: посадовий оклад, різноманітні доплати та інші додаткові виплати. Також закон передбачає, що пенсії призначені відповідно до ЗУ № 2262-XII, підлягають перерахунку, якщо зміниться хоч один вид грошового забезпечення. Саме тому, якщо Вам не здійснили даний перерахунок, то необхідно звернутися із відповідною заявою до ПФ. Але не все так просто, адже вони частіше за все відмовляють у цьому, опираючись на відсутність коштів. Саме у таких випадках варто звернутися до юристів, які зможуть відстояти Ваше право у суді і вибороти цілком заслужену пенсію. Це зможуть зробити професіонали «ЮК «Флагман», які проведуть перевірку правильності нарахування пенсії, допоможуть з її оформленням та подадуть усі необхідні документи, захистять Ваші інтереси в суді.