Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Що таке банківський депозит і як відкрити вклад?

вкладБагато експертів переконані, що фінансова грамотність важлива для кожної людини. Особливо в тому випадку, якщо у вас є які-небудь грошові заощадження для того, щоб розумно розпоряджатися ними. У даній статті ми детально поговоримо про такий фінансовий інструмент як банківський депозит. Завдяки викладеній інформації ви будете знати, що таке банківський депозит і як правильно його відкрити.

Що таке банківський депозит?

Отже, для початку необхідно зрозуміти, що ж собою являє банківський депозит і для чого він взагалі потрібен. Банківський депозит - це фінансовий інструмент, який дозволяє вам за допомогою власних накопичень заробляти додаткові кошти. Оформити депозит можна в банку. В цьому випадку ви підписуєте угоду, де однією стороною виступає банк, а інший - ви.

Банк, в свою чергу, зобов'язується повернути всю суму вкладу та виплатити відсотки по ньому. Цікаво відзначити, що з латинської, слово «депозит» перекладається як переданий на зберігання. Всі нюанси щодо оформленого депозиту прописані в угоді. Перед тим як підписати договір, рекомендується уважно вивчити документ.

Наприклад, банки процентні ставки по депозитах можуть відрізнятися, а це надзвичайно важливий пункт. Нагадаємо, що процентна ставка - це відсоток, який зобов'язується виплатити банк своїм клієнтам.

Відзначимо, що депозит відрізняється від такого схожого фінансового інструменту як внесок. Відмінність полягає в тому, що внесок - це процес зберігання грошових коштів з метою отримання доходу. Депозит - це зберігання не тільки грошей, а й акцій, цінних речей, важливих документів, металів.

Як відкрити депозит?

Щоб відкрити депозит, вам необхідно звернутися в один з банків. Як було сказано раніше, умови по депозиту у різних банків можуть відрізнятися, тому необхідно уважно поставитися до аналізу і вибору. Як тільки ви вибрали банк, ви можете приступити до вибору самого депозиту.

Депозити бувають двох видів:

1. Строкові вклади. Це кошти, які вносяться на депозитний рахунок на певний термін. Гроші і відсотки по закінченню цього терміну повністю вилучаються вкладником. Цей вид депозиту приносить більш високий процентний дохід.

2. Вклади до запиту. Цей депозит без зазначеного точного терміну зберігання. Він може бути повернений на першу вимогу клієнта. Відсоткова ставка за таким депозитом істотно нижче.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що банківські депозити - це надійний і вигідний інструмент для зберігання своїх грошей.

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583