Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Стати лідером – мрія чи реальність для компаній?

автоматизація бізнесу Останнім часом український бізнес переживає не найкращі часи. Через швидке поширення COVID-19 було встановлено карантинні обмеження по всій Україні.

Тому багато підприємств середнього і малого бізнесу, що займалися торгівлею, наданням послуг, громадським харчуванням та ресторанним бізнесом, змушені були призупинити роботу. Багато хто став перед вибором, як правильно мінімізувати втрати, як переорієнтувати роботу, щоб і бізнес не збанкрутував, і ще й міг розвиватися і мати прибуток.

Через карантин величезна маса людей осіла вдома, тому в нагоді став інтернет. Не маючи великого вибору, споживачі змушені були замовляти продукти і речі першої необхідності онлайн. Ті підприємства і фірми, які мали уже активні сайти або ж інтернет-магазини, опинились у виграші – вони швидше перенесли свій бізнес у інтернет-простір. Дехто ж тільки почав йти в цьому напрямку. Як же використати можливості ІТ-технологій тим, хто займається виробництвом чи надає послуги?

Автоматизація малого і середнього бізнесу – це шлях до успіху

Наразі можна знайти вихід – є компанії, які впроваджують автоматизацію бізнесу, наприклад НЕТСОФТ (Київ). Вона займається продажом та встановленням програмного забезпечення, управлінським консалтингом. Спеціалізація фірми – програма BAS Малий бізнес, в якій використані необхідні рішення з оперативного, управлінського та фінансового обліку, планування, аналізу і контролювання роботи підприємства. НЕТСОФТ працює на ринку консалтингу з 2000 року і зарекомендувала себе як серйозний і надійний партнер. Тому в 2017 році була прийнята в ГО «Спілка автоматизаторів бізнесу», члени якої використовують передові програмні системи і платформи для автоматизації середнього та малого бізнесу.

Переваги програми BAS Малий бізнес

Звичайно, вартість програми Business Automation Software for small company немала. І підприємці можуть вважати, що вони й самі можуть перевести свою фірму на автоматизований облік. Але важливо розуміти, які процеси сюди включити, і чітко уявляти, який економічний ефект від автоматизації повинен бути. На сайті компанії можна дізнатись про ціну послуг та впровадження системи, купівлю програми BAS Малий бізнес, а також провести огляд програми, безкоштовно замовивши її демонстрацію.

Співробітники ж компанії на прикладі покажуть, що ефективність від реалізації цією системи зростає в кілька разів і проконсультують вас щодо усіх запитань. Тобто, ви зможете на практиці побачити, що це таке, і оцінити. Що включає програма BAS:

  • ведення, управління та сегментування клієнтської бази
  • оформлення замовлень та продаж своєї продукції і надання послуг
  • побудову складського обліку та розрахунки потреб в сировині і матеріалах для виробництва
  • планування проведення розрахунків з клієнтами і постачальниками
  • нарахування та виплата заробітної плати
  • планування та облік виробничих операцій
  • проведення різностороннього аналізу діяльності фірми.

2bcc889e9eОстаннє дає змогу оцінити роботу торгового персоналу, визначити найкращих в плані продаж чи оформлення угод менеджерів та застосувати їхні напрацювання для інших. Підприємства малого і середнього бізнесу в основному залежать від своїх клієнтів, але, чим більша їх база, тим важче прослідкувати за дотриманням і оформленням всіх угод, строків поставок товарів і послуг та оплатою за них, замовленням сировини і матеріалів. Все це потребує додаткових працівників, а отже, і зайвих витрат.

Тоді як маючи на озброєнні таку програму, ви зможете і самі управляти взаємовідносинами з кожним клієнтом, бачити усі документи по його угодах, визначати постійних споживачів, яким в майбутньому можна запропонувати цікаві ідеї по розширенню співпраці, а також закріпити за певними ланками роботи співробітників. Працівники ж, зекономивши час на купу паперової роботи, зможуть точно уявити свої завдання і відповідати за їх виконання, а також покреативити, що завжди додає позитиву та покращує бізнес.

Консультанти фірми порадять, який варіант встановлення програми за ціною підходить саме для вашого підприємства. Покупець може своїми силами встановити дану програму, але якщо потрібно відразу в ній почати працювати, краще залучити співробітників НЕТСОФТ (аналітик, консультант і програміст), які на місці визначать обсяги і пристосують систему суто під ваш вид діяльності. Також є різні види оновлень до програми BAS. В залежності від кількості послуг і замовлень оновлення для клієнтів передбачені різні бонуси та знижки.

Якщо ви хочете йти в ногу з часом, чітко бачити ринкові зміни у прив’язці до свого бізнесу, мати можливість швидко пристосуватись до них та бути достойним конкурентом, оптимізація своєї справи – це правильний шлях. Хто інвестує в ІТ-технології, той будує своє майбутнє. Тоді мрія стати лідером зможе перетворитися на реальність.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583