Які бувають пилососи та в чому їхні відмінності
Є безліч різних типів пилососів, кожен із яких призначений для певних завдань і має свої особливості.
Для конкретної може бути цікава певна конфігурація обладнання, важливий розмір або форма й загальна вага. Вибір моделей великий і розгубитися серед додаткових насадок досить просто.
Які різновиди пилососів бувають
Допомагаючи забезпечити чистоту в домі, пристрої беруть на себе найбруднішу роботу, доводячи до ладу не тільки поверхні, а й повітря. Залежно від комплектації купити пилосос у Дніпрі можна декількох типів:
- класичний;
- мийний;
- вертикальний;
- ручний;
- промисловий;
- електровіник;
- для миття вікон;
- електрошвабра.
Кожен варіант буде корисний не тільки вдома на великій площі, а маленькі моделі допоможуть вичистити сміття в машині або компактному приміщенні. Нерідко функціональність не обмежується збором пилу, різновиди прибирань можуть бути такі:
- сухий;
- вологий;
- паровий;
- збирання рідини;
- полірування.
На всі програми роботи стандартної потужності може не вистачати, тому залежно від наявності тих чи інших опцій потрібна більша продуктивність, Вт:
- до 800;
- 800―1999;
- понад 2000.
Звісно, якщо вам підходить мийний пилотяг, у комплекті напевно буде мішок для пилу й контейнер для води. Зручно, що рідина на підлогу надходить тільки чиста, а брудна збирається в окремому відсіку. Це означає, що вам вдасться домогтися якіснішого результату, ніж зі шваброю.
Насадки для пилососів
Окремо варто розглянути кількість пропонованих насадок. Звичайно, більшість із них універсальні і знайомі багатьом, проте каталог АЛЛО пропонує пилососи з додатковими цікавими, але іноді необхідними моделями:
- Гнучка. Для чищення важкодоступних місць, таких як кути, щілини між шафами та заставленими ділянками.
- Для м'яких меблів. Дивани та крісла потребують періодичного глибокого очищення, у чому допоможе пилотяг, не пошкоджуючи тканину.
- Для паркету/ламінату. Ці матеріали вимагають використання м'яких щіток із мікроволоконним ворсом, щоб уникнути пошкодження поверхні.
- Мінітурбощітка. Чудово підходить для видалення волосся домашніх тварин та інших забруднень із м'яких деталей інтер'єру, наприклад, ліжка та софи.
- Для видування. Використовується для оброблення клавіатури.
- Наконечник для кухні. Допомагає в збиранні крихт або чищенні плити.
- Щітка для щадної чистки. Використовується для дбайливого догляду за чутливими матеріалами.
- Подовжена насадка. Допомагає досягти високих і важкодоступних кутків.
А якщо ваш вибір припав на пилосос, що працює на акумуляторі, ви не будете обмежені в можливості вичищення будь-яких потрібних місць. Головне — підібрати його з тривалим періодом роботи без підзарядки. Як бачите, варіантів для підбору відповідної для вас моделі багато. Основні відмінності ― вологе й сухе прибирання, решта ― нюанси, необхідні для зручності експлуатації та комфорту.