Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як правильно вибрати диски для вашого автомобіля

 

автомобильные дискиКожен автовласник піклується про свій автомобіл і хоче, щоб він виглядав по крутому, і головним зовнішнім елементом автомобіля є автомобільні диски.

Які є типи дисків

Диски відрізняються, по-перше, за технологією виготовлення, а по-друге, за матеріалом.

  1. 1. Литі диски.

Найпопулярніший вид колісних дисків - це литі. Такі диски виготовляються, як правило, з легких сплавів алюмінію, але не тільки. Є й литі диски зі сплавів магнію. Правда, випускається їх значно менше, і вони дорожче алюмінієвих. Плюси таких дисків - це легкі, красиві, стійкі до корозії. Мінуси таких дисків - це після аварії диски до відновленню не підлягають, призначені для хороших доріг

  1. 2. Штамповані диски.

Такі автомобільні диски міцніше литих. Крім того, вони легко піддаються ремонту. Загалом, штамповані диски підходять для бездоріжжя, сільській місцевості, а також для недосвідчених автомобілістів, які тільки обкатують свій автомобіль. Такі диски зроблені зі сталі, коштують дешево. Плюси таких дисків - це міцні, потужні, недорогі. Мінуси таких дисків - це погана стійкість до корозії, багато важать, зовнішній вигляд.

  1. 3. Ковані диски.

Ковані диски підійдуть тим автовласникам, які відноситься до покупки коліс як до капіталовкладення на року. Плюси таких дисків - ударостійкі, міцні, мало важать. Мінуси таких дисків - це коштують дорого, дуже рідкісні. В іншому і серед кованих дисків є своя еліта моделі, виготовлені з титану.

Як підібрати колісний диск саме для вашого автомобіля

У вас є два варіанти.

  1. 1. Через Інтернет.

Якщо ви не хочете витрачати багато часу на пошук потрібного колеса, то ласкаво просимо в інтернет-магазин "ШипШина" - https://shyp-shyna.com.ua/ru/catalogs/wheels/.

  1. 2. Вибрати диски самостійно.

Якщо будете самі вибирати диски не порушуйте рекомендації автовиробників, це шкодить вашому автомобілю і надалі вам можуть відмовити в гарантійному техобслуговуванні.

У кожного колісного диска існує кілька головних параметрів:

  1. 1. Посадковий діаметр.
  2. 2. Кількість кріпильних отворів.

Змінити цей параметр не можна їх кількість завжди має збігатися з числом отворів на ступиці автомобіля.

  1. 3. Діаметр центрального отвору.

Діаметр повинен або збігатися з діаметром ступиці, або бути трохи більше, в другому, випадку будуть потрібні спеціальні перехідні кільця.

  1. 4. Виліт.

Як правило, автомобілісти прагнуть його зменшити, що не дивно - колесо виглядає краще. Робити це можна, але краще скористатися допомогою фахівців.

  1. 5. Ширина обода.

Цей параметр краще не міняти, а якщо міняти, то тільки разом з шиною. Варто зазначити, що ширина обода повинна бути менше ширини профілю шини на 25 - 30%.

      Вибір колісного диска справа відповідальна ви можете взяти всю роботу на себе, а можете скористатися послугами найближчої до вас шиномонтажної майстерні - вибір за вами.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта