Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як вибрати тепловізор?

тепловізорТакий товар як тепловізор став дуже актуальним в Україні в останні часи. Саме тому, якщо ви стикнулися з проблемою вибору, необхідно дуже відповідально підійти до цього питання. У ці статті ми детально з вами поговоримо про те, на які важливі характеристики і параметри звернути увагу під час обрання тепловізора. 

Що такое тепловізор?

Асортимент теплові зорів наразі вражає. Саме цей фактор часто збиває людей, які опинилися перед вибором. Спочатку, давайте розберемося, що ж собою представляє тепловізор. Тепловізор – це пристрій, який працює в інфрачервоному спектрі. Якщо взяти внутрішню начинку, то він відповідаю звичайній цифровій відеокамері. Але інфрачервоні матриці реагують на тепло та передають теплову картинку на екран телевізора. 

Відмітимо, що ви можете купити тепловізор, а також такий агрегат як прицел ночного видения у спеціалізованих магазинах (онлайн чи стаціонарних). Але перед тим як відправитися за покупкою уважно вивчіть всю інформацію, яка допоможе вам зробити правильний вибір. 

Як обрати тепловізор?

Не дивлячись на те, що тепловізори мають одну функцію, і них все ж таки є деякі відмінності, які треба знати, обираючи цей пристрій. В першу чергу багато людей, переважно, звертають увагу на ціну тепловізора. Важливо зазначити, що ціна не завжди є критерієм високої якості. Серед доступних варіантів також є достойні агрегати. 

За словами експертів, тепловізори відрізняються один від одного двома основними критеріями, а саме:

- діаметр об'єктива (лінзи);

- роздільна здатність матриці.

Експерти рекомендують купувати моделі з роздільною здатністю не нижче 400×300 пікселів. Такий пристрій буде добре працювати на відстані до 400 метрів. Стандарт для сучасного тепловізійного обладнання становить 640×480 та 1024×768 пікселівТакі матриці забезпечать вам хорошу деталізацію та якість тепловізійної картинки.

Також пам'ятайте, що чим вища дистанція визначення, тим краще модель буде під час використання. Такий параметр як дистанція визначення буде відповідати за те, наскільки далеко тепловізор зможе засікти тепловий слід.   

Виходячи із всього вищезазначеного можна сміливо зробити висновок, що асортимент теплові зорів достатньо великий. Щоб не зробити помилковий вибір, важливо відповідально віднестися до процесу вивчення цієї теми. Тільки після цього можливо вибрати дійсно якісний прибор, який буде відповідати усім вашим вимогам.
Рейтинг 3.0 из 5. Голосов: 2

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583