Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Декілька корисних порад про меблі

мебліМеблі є невід‘ємною частиною людського життя, тому що кожного дня ми десь її використовуєм. Будь то стіл, диван чи шафа. Правильно укомплектована кімната дає змогу зробити роботу ефективною, а відпочинок приємним.

 

Як вибрати, що необхідно у кімнату?

 

Перш за все це залежить від кількості місця та жителів. Наприклад, якщо це однокімнатна квартира, то логічніше було б взяти диван, що трансформується у повноцінне спальне місце. Важливо правильно підібрати розкладні механізми та матрац, щоб експлуатація була якомога довша, а комфорт найбільший. 

Щодо твердих меблів, то при виборі необхідно звертати на естетичну сторону, але цього недостатньо. Зважте, наскільки, наприклад, шафа містка, а стіл широкий чи крихкий.

 

Що робити, якщо функціональність була порушена?

 

Звичайно механізми не вічні і можуть зламатися або пошкодитися. Що робити  в такому випадку? Є два варіанти:

  • викинути цю річ і замінити її на нову;
  • з’ясувати, що пошкоджено та замінити частину.

Останній варіант є більш прийнятним, бо він є дешевшим та інколи єдиним, наприклад, коли меблі є унікальною роботою. Замовлять різні комплектуючі (тканини, механізми, поролон, ДВП, ДСП тощо) до м‘яких меблів варто у компанії БондСіті. Перевагами цієї компанії є:

  • широкий вибір;
  • доставка у будь-яку точку України;
  • перевірка перед відправкою;
  • доступна, низька ціна;
  • якість, звірена з міжнародними стандартами;
  • знижки постійним клієнтам та акції.

Елементи можна купити як оптом, так і в роздріб, що є дуже зручною можливістю, як для великих підприємств з виробництва меблів, так і для звичайного споживача.

З чого складається диван?

При купівлі дивану ми радше звертаємо увагу на його дизайн, оббивку, форму та інші візуальні характеристики. Проте насправді треба розуміти, як функціонує диван зсередини, щоб з’ясувати наскільки довго може експлуатуватися та чи інша частина, а також вартість її лагодження при необхідності.

Найважливішою частиною дивану є каркас, бо саме матеріал каркасу регулює допустиме навантаження і інтенсивність використання меблів. Не варто купувати ті, що виготовлені з дсп чи інших крихких матеріалів, бо так вони швидко вийдуть з ладу. Краще брати з металу чи дерев‘яних порід (дуб, бук, береза). Наповнювачем дивану краще бути пружинними блоками: служать довше, комфорт більший.

В залежності від частоти використання меблів необхідно вибирати механізм трансформації.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта