Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Дитячий диван: секрети вибору

диванДитячі меблі – особлива тема. До таких виробів пред'являють підвищені вимоги, а значить, вибрати їх непросто. Для кожного предмета обстановки, яким буде користуватися малюк, існують свої критерії. І диван – не виняток.

Оригінальний та яскравий

Перше, що необхідно зробити при виборі дитячого дивана – це знайти розумний компроміс між тим, який виріб сподобався малюкові, й тим, який предмет обстановки вважають вартим уваги батьки дитини.

Диван для юного члена вашої родини має бути оригінальним і цікавим. Варіантів, насправді, маса. Сучасні виробники пропонують яскраві, барвисті моделі (причому, часто це комбінації контрастних кольорів), а також вироби у формі тварин, машинок тощо. На fayni-mebli.com ви знайдете великий вибір дитячих диванів на будь-який смак.

До речі, фахівці підкреслюють, що, чим менша дитина, тим простіше має бути його ліжко. Скажімо, для наймолодших оптимальним варіантом вважається звичайна тахта, яка і місця займає небагато, й розкладати її не треба.

Практичний та безпечний

Зрозуміло ж, зовнішній вигляд – не єдине, на що звертають увагу досвідчені батьки. Так, в жодному разі не можна забувати про те, що «діти» і «неакуратність» – це, по суті, слова-синоніми. Тому, якщо згодом ви не хочете лити сльози над безповоротно зіпсованою дорогою оббивкою, слід обирати тканину, вивести плями з якої – не проблема. До подібних матеріалів відносяться велюр, тефлоновий флок, скотчгард, штучна шкіра. Також непоганий варіант – придбати спеціальні чохли, вони дуже зручні та легко перуться.

А зараз – кілька слів про кожну тканину. Велюр простий у догляді, а також має антистатичні та гіпоалергенні властивості. Флок з тефлоновим захистом можна навіть мити. Скотчгард покритий основою, що стійка до забруднень і зношування. Штучна шкіра не потребує будь-якого особливого догляду, а крім того, забруднити її зовсім непросто.

І в жодному разі не забувайте про те, що конструкція виробу повинна бути безпечною! Тобто – ніяких гострих і твердих елементів!

Нешкідливий для хребта

Щодо наповнювачів, то вони повинні бути такими, які точно не зашкодять дитячому опорно-руховому апарату.

Так, пружинний блок з незалежними пружинами забезпечить вашій дитині здоровий сон, а її хребту – повноцінний відпочинок. Дюрафіл – також якісний матеріал, він добре підходить для наповнення дитячого дивана, оскільки має ортопедичний ефект та протимікробні властивості. Холлофайбер і пінополіуретан – теж прийнятні варіанти. Ну, а про латексі годі й говорити – мабуть, це найкращий (та найдорожчий) наповнювач для дитячих меблів.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта