Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Квартира в житловому районі RYBALSKY — ваша надійна інвестиція

r5Житловий район RYBALSKY — нове слово в забудові Києва. Цей проект дозволить повернути місту частина Рибальського півострова, яку довгі десятиліття займала промислова зона.

Універсальна інфраструктура, ретельно продуманий пішохідний простір, інноваційні технології, мальовничий вид на Дніпро — і це лише невелика частина переваг району.

Чому RYBALSKY

До складу нового району буде входити дев’ять будинків. У 2018 році планується введення в експлуатацію будинків №3 та №9.

Використовується монолітно-каркасна технологія будівництва, яка, крім іншого, передбачає вільне планування квартир. Цегляні стіни утеплюються мінеральною ватою, що дозволить більш раціонально використовувати енергоресурси. Оздоблення клінкером додає будівлям стильного вигляду. Для зручності будинки будуть підключені до автоматичної екосистеми SFERA living system, яка сприятиме ефективній комунікації мешканців і компанії-управителя.

Але основний плюс RYBALSKY — у комплексному підході при проектуванні житлового району. На території передбачені:

 • широкі пішохідні вулиці та водний канал;

 • школи та дитячі садки;

 • закриті та безпечні внутрішні дворики;

 • дворівневий підземний паркінг;

 • дитячі майданчики;

 • спортивні майданчики та фітнес-центри;

 • магазини;

 • кафе і ресторани.

Асортимент пропозицій

Покупцям пропонується декілька варіантів квартир у житловому районі RYBALSKY:

 • однокімнатні, найменші — площею 44 м2;

 • двокімнатна квартира в ЖК Рибальський починається від 55 м2;

 • трикімнатні площею від 73 м2;

 • чотирикімнатні площею від 106 м2. Оптимальне рішення для сімей з кількома дітьми.

Заплановані також трикімнатні і чотирикімнатні дворівневі квартири. Родзинка квартир, розміщених на верхніх поверхах, — великі тераси.

У багатьох квартирах передбачені балкони або відкриті лоджії, завдяки чому тут буде багато повітря і сонячного світла. Також є варіанти з просторою кухнею-їдальнею, декількома санвузлами і вбиральнями.

Вигідне розташування

Одна з істотних переваг житлового району RYBALSKY — розташування поруч зі старим Подолом. Від району просто дістатися як до центру міста, так і до Лівого берега. У 10 хвилинах звідси — станція метро «Почайна». Протягом 10–15 хвилин можна доїхати до станцій метро «Контрактова площа» і «Поштова площа». У 7 хвилинах — Андріївський узвіз, в 10–15 — Хрещатик. Поруч знаходиться ТРЦ «Блокбастер», а також «Епіцентр» і «Рітейл Парк Петрівка». У безпосередній близькості від житлового району RYBALSKY розташований найбільший фітнес-центр «5 Елемент». Не менш вагома перевага розташування — мальовнича річкова панорама.

Щоб дізнатися детальніше щодо процесу і термінів будівництва житлового району RYBALSKY, а також уточнити актуальну вартість квартир, звертайтеся до співробітників відділу продажів компанії SAGA Development.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта