Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Металочерепиця і її монтаж

металлочепица

Будівельний ринок надзвичайно великий і кожна людина може вибрати те, що йому підходить. Не виключенням є і покрівельний матеріал. Надзвичайно популярним є такий тип покрівельного матеріалу як металочерепиця. У даній статті ми докладно поговоримо про даний матеріал, а також про особливості його монтажу.

Що таке металочерепиця?

Металочерепиця - це листи отпрофілірованной сталі з цинковим покриттям. Зверху матеріал покритий спеціальним полімерним складом. Цей склад дозволяє зберегти матеріал від корозії і надати йому естетичного вигляду.

Багато експертів відзначають, що металочерепиця вважається найбільш міцним, надійним і довговічним матеріалом. Кліматичні умови не відіграють ніякої ролі. Також Металочерепиця дуже легко монтується.

Товщина окремого листа металочерепиці становить 0,5 міліметрів. Щоб ефективно боротися з корозією оцинкована сталь додатково пассивируется, а також ґрунтується зверху.

На сьогоднішній день, на ринку представлений широкий асортимент такої продукції. Відповідально поставтеся до вибору металочерепиці, так як від вашого вибору буде залежати якість продукції та її експлуатаційні властивості.

Монтаж металочерепиці 

Незважаючи на те, що процес монтажу покрівлі в порівнянні з іншими типами покрівельного матеріалу набагато простіший, у нього все ж є певні нюанси і особливості. Листи металочерепиці слід укладати внахлест. Кріпити же матеріал, необхідно спеціальними шурупами-саморізами. Вони мають ущільнювальну шайбу з гуми.

Пам'ятайте, що металочерепиця не є 100% гарантією гідроізоляції. В цьому випадку, слід застосовувати додаткові гідроізояціоні матеріали для покрівлі. Використовуйте добірні елементи. Від них залежатиме довговічність і термін служби покрівельного матеріалу.

Якщо ви не впевнені у власних силах, краще все ж звернутися до фахівців, які виконають всі процеси монтажу правильно і в короткі терміни. На даний момент, ви можете легко знайти експертів, які нададуть вам дану послугу.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що металочерепиця як покрівельний матеріал надзвичайно популярний. Це й не дивно, адже він має масу переваг. Якщо ж ви вирішили придбати даний матеріал і встановити його на своєму даху, вивчіть всю інформацію більш детально, так як ваші знання можуть вам допомогти в процесі вибору.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583