Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Вибір правильного робота-пилососа: які фактори слід враховувати

pexels-photo-8566433- Фотографии 230528001917Робот-пилосос — це продуктивний помічник у побуті, особливо для тих, хто не любить прибирати.

Однак перш ніж зробити покупку, варто ретельно вивчити характеристики та можливості приладу. У цій статті ми розглянемо, які фактори слід враховувати, аби вибрати найбільш відповідну модель робота-пилососа.

ТОП-5 факторів: як вибрати робот-пилосос

Аби вибраний пристрій відповідав усім запитам користувача, варто зважати на декілька факторів:

  1. 1. Розмір і площа кімнат. Слід розрахувати площу кімнат, в яких плануєте використовувати пристрій. Для великого простору потрібен пилосос, оснащений великою ємністю для сміття, з тривалим часом автономної роботи. Для невеликих кімнат можна вибрати модель з меншою ємністю.
  2. 2. Фільтри. Цей елемент запобігає потраплянню пилу в кімнату разом з потоком повітря, що генерується під час роботи пристрою. Користувачам, які мають домашніх улюбленців або страждають на алергію, варто віддати перевагу пилосмоку зі спеціальними фільтрами, що здатні утримувати найдрібніші часточки пилу та алергенів.
  3. 3. Тип підлоги. Різні моделі підходять для різних типів підлоги. Наприклад, для килимових покриттів потрібен робот-пилосос з великою потужністю та щітками для збору волосся. Для прибирання дерев'яної підлоги, паркету чи ламінату можна придбати пристрій з м'якими щітками або без них, щоб уникнути подряпин та інших пошкоджень на поверхні. Якщо в оселі комбінована підлога, то слід звернути увагу на модель, яка може пристосуватись до різних типів покриття.
  4. 4. Функції. Додаткові опції роблять процес прибирання зручнішим, забезпечують більш ефективне очищення кімнати. Наприклад, деякі моделі пилосмоків мають функцію вологого прибирання, тож здатні не тільки збирати пил, але й мити підлогу. Інші пристрої можуть програмувати маршрути прибирання завдяки опції картографування. Можливість голосового управління дає змогу керувати приладом за допомогою голосових команд.
  5. 5. Бренд та ціна. Краще віддати перевагу роботу-пилососу від відомого виробника, який має гарну репутацію на ринку та дбає про якість фірмової продукції. Також при виборі варто зважати на бюджет та вимоги до приладу. Модель з базовим функціоналом можна придбати недорого, тоді як за додаткові опції доведеться викласти кругленьку суму. Безліч варіантів можна знайти на сайті Алло у Львові: 12 різних виробників та широкий діапазон цін.

Вибір відповідного робота-пилососа залежить від індивідуальних потреб покупця та умов використання приладу. Слід ознайомитися з характеристиками та можливостями різних моделей, перш ніж зробити остаточний вибір. В цьому також допоможуть відгуки користувачів та професійні огляди в інтернеті. Робот-пилосос — це придбання на роки, тому варто вибрати надійну та якісну модель, аби згодом не витрачати час та кошти на ремонт пристрою.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583