Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як вибрати лавку для вулиці?

10Лавка вулична використовується для облаштування території. Це зручний та функціональний елемент екстер’єру.

Він легко встановлюється біля будинку за містом, мангалу чи дитячого майданчика. Лавка вулична має не лише мати гарний вигляд, але й бути зручною.

Виробники пропонують різноманітні варіанти лавок, використовуючи наступні матеріали:

  • дерево.

  • бетон.

  • метал.

  • їх поєднання.

Це надає виробам термо- та вологостійкості, враховуючи умови їх використання, а також підвищену міцність.

Перевірені вироби для вулиці (лавки, столики та стільці) від виробника Ukfreewell – це гарантія якості та широкого асортименту!

Найпопулярніші вуличні лавки

Багато покупців вибирають класичні моделі лавок – чавунне лиття, ковані елементи та інше. Обробка лаком дерев’яних спинок та сидінь подовжує термін експлуатації виробу та підвищує його якість.

Яка форма лавок найбільш популярна?

  • пряма. Це класичний варіант, який часто обирають для парків та міських зон відпочинку.

  • кругла. Органічно розташовуються навколо стовбура дерева. Гарно доповнюють інтер’єр присадибного господарства.

  • вигнута. Покупці обирають такий варіант для модернових або засаджених квітами ділянок.

Нестандартний варіант – лавка, що має 2 бокові клумби, куди можна поставити вазони з квітами. Власники приватних територій інколи замовляють складні лавки. За необхідності така лавка швидко складається і протягом зими зберігається в сараї чи підвалі.

Поради щодо вибору вуличної лавки

Для громадських місць краще використовувати лавочки із сосни. Ціна її невисока, а матеріал стійкий до пошкоджуючих факторів (вітер, волога, вага). Модрина, як і сосна, не схильна до гниття та не боїться зміни температури. Щоправда, вартість модрини дещо вища у порівнянні із сосною.

Приватний сектор полюбляє лавки, що мають опори з граніту. Такі вироби міцні та важкі. Граніт – складний для обробки матеріал, тому вартість таких лавок часто завищують. Замовник може вибрати нестандартну форму із представлених йому варіантів або ж придумати свою, знову ж таки з доплатою.

Вибираючи лавку, слід визначитись, бажаєте ви отримати мобільний чи стаціонарний варіант. Стаціонарна лавка важча та не складається, отже, займатиме більше місця будь-де. У першу чергу слід звертати увагу на матеріал опори та сидінь, якість кріплень та стяжок.

Визначившись із лавкою, слід подумати про освітлювальні елементи, а також урну або попільнички. Замовляючи весь комплект в одного виробника, замовник отримує вироби, виконані в одному стилі.

Не радимо використовувати вироби з дешевого пластику. При доступній вартості пластмасова лавка, стіл чи стілець мають короткий термін експлуатації та легко ламаються навіть при незначних фізичних впливах.

Краще уникати варіантів, які складаються по типу ножиць, оскільки це підвищує ймовірність травматизації.

Останнім часом набувають популярності варіанти лавок, зроблених з деревно-полімерного композиту. Вони схожі на дерев’яні, однак зовсім не вимогливі щодо догляду. Також як альтернативу плетеним меблям використовують штучний ротанг (техноротанг або поліротанг), виготовлений із каучуку та полімерів.

«Укфривел» - надійний виробник різноманітних товарів для дому та господарства!
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта