Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Діагностичні центри СДС

медикиМережа медичних центрів "Сучасні діагностичні системи" (СДС) націлена на надання всебічної підтримки при обстеженні людського організму.

Інноваційні томографи від бренду Philips допомагають виявляти патології на ранніх етапах освіти, щоб розробити ефективну лікувальну тактику. Діагностичні центри сприяють ефективному проведенню трьох видів обстежень: ультразвукових досліджень, магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. 

Медична діагностика

У кожному з медичних центрів можна отримати діагностику у трьох напрямках:

  1. 1) МРТ – безпечне обстеження, що дозволяє отримати розгорнуту картину стану судин, мозку, м'яких тканин, суглобів, відділів хребта та інших структур;
  2. 2) КТ – різновид томографічної діагностики, ефективний при виявленні онкологічних захворювань, пошкоджень черепа, грудної клітки, кісток;
  3. 3) УЗД - за рахунок ультразвукових променів, що проникають крізь тканини і відбиваються від внутрішніх органів, можна докладно вивчити стан печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, лімфатичних вузлів, щитовидної залози та інших структур.

Процедура у центрах «СДС» включає як безпосереднє обстеження трьома представленими методами, а й отримання звіту спеціаліста. Він може написати детальний висновок, який пацієнт пред'явить лікарю для розробки подальшого терапевтичного плану. Томографічні дослідження можуть виконуватися з використанням або без використання контрастної речовини в залежності від поставлених завдань.

Діагностичні центри в Україні

На території України діагностичні центри МРТ, КТ, УЗД із мережі «СДС» представлені одразу дванадцятьма установами у різних куточках країни. Більшість із них зосереджені у Києві (шість центрів у різних районах столиці) та містах Київської області (Буча, Ірпінь, Фастів, Березань, Бровари). Також візит можуть здійснити мешканці та гості у місті Дрогобич Львівської області.

Для того, щоб записатися на діагностику або отримати консультацію, достатньо відвідати сайт https://mrt.com.ua/ та заповнити контактну форму. Зв'язатися з менеджером можна за телефоном чи через месенджери. Здійснення візиту до медичного центру на конкретні дату та час дозволяє заощадити дорогоцінні хвилини та не стояти у черзі.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583