Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Дитячий транспорт на айпопокідс від А до Я

90ac42a1f680Дитячий транспорт стає першою солідною іграшкою для дитини. Саме тому батьки ставляться до його покупки ретельно і вдумливо.

Для того, щоб прийняти остаточне рішення, треба оцінити все багатство вибору, яке пропонує сучасний світ інтернет-продажів.

Критерії вибору

Ми пропонуємо зробити це на платформі маркетплейсу IpopoKiDS. І тут виникає два питання. Чому саме інтернет-продаж? Чому саме Айпопокідс? Відповідаємо. Інтернет-торгівля відкриває перед покупцями практично безкінечні ресурси. Причому для знайомства з ними не треба витрачати сили та здоров'я. Якщо обходити магазини, де продають дитячий транспорт, у реалі, на це знадобиться не один тиждень. Але й тоді ви ризикуєте не побачити всього. Найбільший в Україні маркетплейс дитячих товарів Айпопокідс зібрав у себе на сайті всі провідні магазини країни, які пропонують дитячий транспорт. Тому ви, можна сказати, відвідаєте їх усі.

Самокати, біговели, велосипеди, електромобілі - на айпопокідс є все. Зручна система пошуку, наявність фільтрів за брендом, магазином, ціною, віком, статтю дитини робить вибір максимально комфортним. Але перед його початком треба визначитися з тим, який саме транспорт потрібен вашому синові або доньці.

Сформулюйте для себе, чого ви чекаєте від іграшки. На перший план вийдуть декілька критеріїв:

  • безпека;
  • функціональність для батьків;
  • зручність для дитини.

З огляду на ці параметри і будемо вести відбір.

Самокат

Цей дитячий транспорт можна назвати найбільш зручним для матусі. Він небагато важить. Його легко складати. Це дуже важливо, адже, поки дитина маленька, носити самокат прийдеться дорослим.

На айпопокідс представлені самокати з двома, трьома та чотирма колесами. Щоб вибрати серед майже півтори тисячі пропозицій, сміливо встановлюйте обмеження за віком.

Вчити малечу їздити на самокаті можна з 2,5 років. Значить, вам знадобиться безпечна та яскрава модель GO Travel Mini або стильний скутер «Міккі Маус». Для школярів молодших класів підійде самокат серії PROFESSIONAL. Просунутий підліток зрадіє електросамокату inokim light.

Слід пам’ятати, що скутер – досить небезпечний дитячий транспорт. Але ж катання на гарному самокаті принесе малечі неабияке задоволення.

Біговел

Біговели вибирають батьки маленьких діточок. Адже у 1-2 рочки малюкові ще важко одночасно крутити педалі та утримувати рівновагу. Тут і прийде на допомогу велобіг.

На ньому дитина не буде так втомлюватися, як на самокаті. Малеча зможе зручно сидіти і, відштовхуючись ніжками, котити уперед. Біговел – досить безпечний дитячий транспорт. Дитина двома ніжками опирається на землю, що вберігає її від падіння.

Дуже важливо, що після велобігу дитина зможе відразу пересісти на двоколісний велосипед. Адже навчитися крутити педалі можна за пару годин. Більшість моделей, представлених на айпопокідс, буде зростати разом з вашим синочком або донечкою. А біговели-трансформери, такі, як Chillafish Bunzi, можуть змінювати кількість коліс – від чотирьох до двох.

Велосипед

Цей вид транспорту буде супроводжувати хлопчика, а часто й дівчинку все дитинство. Починається ера велосипедів з триколісних моделей з ручками. Головна перевага такого велосипеда – зручність для батьків. Цей дитячий транспорт приходить на зміну візочкам, коли малечі виповнюється приблизно рочок. У такому віці маленькому дослідникові чи дослідниці вже недостатньо просто сидіти у колясці і хочеться чогось новенького.

До недоліків цих велосипедів можна віднести невелику швидкість та малу проходимість. До того ж, більшість моделей не складаються.

Триколісний велосипед-візочок потрібен ненадовго. Але свою функцію у розвитку дитини він виконує.

Далі вас чекає вибір двоколісного велосипеда. На підході – ролики, санчата, скейти, моноколеса. IpopoKiDS пропонує 11 категорій дитячого транспорту.

Серед сотень тисяч моделей є все для хлопчиків та дівчаток від народження до підліткового віку.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта