Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як змінити обстановку і відпочити?

отдых

У зв'язку з трудовими буднями, домашньої рутиною і вічними справами іноді хочеться просто кинути все і нарешті нормально відпочити. Ви вирішуйте виїхати на вихідні на дачу, але все одно повертаєтеся втомленими. Тому краще їздити кудись в інше місто, а ще краще за кордон.

 

Для цього турагентства спеціально створюють програму на два дні, яка буде доступна різним категоріям людей починаючи від двох подруг студенток до заможної заміжньої пари. А підібрати цікавий і захоплюючий тур можна на сайті https://tangotravel.com.ua/aktsiini-tury/aktsiia-na-vik-end/.

 

Серед українців дуже популярною є Європа через її близькості і доступності. Звичайно деякі їздять в Росію, Грузію та інші східні країни, але все ж є причини (війна на сході України, нестабільне становище частини Грузії і тд), які грають на користь той чи іншої країни

 

Що впливає на вибір людей?

Звичайно всі різні і хтось їде для шопінгу, кому-то важливі історичні пам'ятники, хтось "аби не тут". Однак, є ряд чинників, на які дивляться всі:

 

  • на скільки безпечно їхати в цю країну;
  • що можна там подивитися;
  • на скільки дорогою вона є;
  • чи буде мовний бар'єр;
  • які погодні умови;
  • чи багато туристів в цей період.

Так що все-таки вибрати?

Звичайно популярними завжди залишаються Рим, Лондон, Париж, проте Європа може порадувати і іншими містами і столицями, які будуть не гірші цих. Щоб далеко не їхати можна взяти пару квитків наприклад до Кракова або Будапешт. Обидва здивуують історичними пам'ятниками і порівняно низькими цінами. У Будапешті можуть виникнути проблеми з мовою, але багато хто розуміє англійську.

 

Для тусовок і активних молодих людей особливо підійдуть Вроцлав і Брістоль. Перший відомий не тільки своєю схожістю з Венецію, але і різними стилями архітектури, які наповнюють місто. Також воно досить ритмічне, адже як уднем, так і вночі всередині нього кипить бурхливе життя в різних барах, ресторанах, клубах і театрах. Польська цілком прийнятна для українців, а ціни залишаються доступними. Друге похвалиться численними графіті і колоритністю. Так як це місто в Англії, то є можливість підтягти англійську, проте проїзд і вартість подорожі може виявитися не зовсім бюджетною.

 

Лісабон, Болонья, Афіни - поїздки в ці міста не зможуть обійтися дешево і можливі проблеми з мовою, але вони того варті, адже культурні пам'ятники занурюють туриста в колорит різних століть починаючи від XVI. Вони не наповнені постійними туристами, але відвідати їх необхідно, адже дух країни можна відчути саме там.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта