Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як змінити обстановку і відпочити?

отдых

У зв'язку з трудовими буднями, домашньої рутиною і вічними справами іноді хочеться просто кинути все і нарешті нормально відпочити. Ви вирішуйте виїхати на вихідні на дачу, але все одно повертаєтеся втомленими. Тому краще їздити кудись в інше місто, а ще краще за кордон.

 

Для цього турагентства спеціально створюють програму на два дні, яка буде доступна різним категоріям людей починаючи від двох подруг студенток до заможної заміжньої пари. А підібрати цікавий і захоплюючий тур можна на сайті https://tangotravel.com.ua/aktsiini-tury/aktsiia-na-vik-end/.

 

Серед українців дуже популярною є Європа через її близькості і доступності. Звичайно деякі їздять в Росію, Грузію та інші східні країни, але все ж є причини (війна на сході України, нестабільне становище частини Грузії і тд), які грають на користь той чи іншої країни

 

Що впливає на вибір людей?

Звичайно всі різні і хтось їде для шопінгу, кому-то важливі історичні пам'ятники, хтось "аби не тут". Однак, є ряд чинників, на які дивляться всі:

 

  • на скільки безпечно їхати в цю країну;
  • що можна там подивитися;
  • на скільки дорогою вона є;
  • чи буде мовний бар'єр;
  • які погодні умови;
  • чи багато туристів в цей період.

Так що все-таки вибрати?

Звичайно популярними завжди залишаються Рим, Лондон, Париж, проте Європа може порадувати і іншими містами і столицями, які будуть не гірші цих. Щоб далеко не їхати можна взяти пару квитків наприклад до Кракова або Будапешт. Обидва здивуують історичними пам'ятниками і порівняно низькими цінами. У Будапешті можуть виникнути проблеми з мовою, але багато хто розуміє англійську.

 

Для тусовок і активних молодих людей особливо підійдуть Вроцлав і Брістоль. Перший відомий не тільки своєю схожістю з Венецію, але і різними стилями архітектури, які наповнюють місто. Також воно досить ритмічне, адже як уднем, так і вночі всередині нього кипить бурхливе життя в різних барах, ресторанах, клубах і театрах. Польська цілком прийнятна для українців, а ціни залишаються доступними. Друге похвалиться численними графіті і колоритністю. Так як це місто в Англії, то є можливість підтягти англійську, проте проїзд і вартість подорожі може виявитися не зовсім бюджетною.

 

Лісабон, Болонья, Афіни - поїздки в ці міста не зможуть обійтися дешево і можливі проблеми з мовою, але вони того варті, адже культурні пам'ятники занурюють туриста в колорит різних століть починаючи від XVI. Вони не наповнені постійними туристами, але відвідати їх необхідно, адже дух країни можна відчути саме там.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583