Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Натяжні стелі під ключ

0396f253a40cc2db33be80a2735c9230Нещодавно, натяжні стелі стали дуже популярним декоративним елементом дизайну сучасних інтер'єрів приміщень.

Ще відносно недавно такі стелі можна було зустріти лише у кафе, ресторанах, клубах, магазинах тощо. Зараз багато хто використовують таку технологію обробки стелі і в себе вдома. Справді, такий варіант виглядає дуже красиво та незвично.

Натяжні стелі в інтер'єрі

Перед тим як приступити до робіт і взагалі віддати перевагу такому варіанту оздоблення, необхыдно досконало вивчити, що таке натяжні стелі. Необхідно детальніше вивчити властивості полотен та зрозуміти, чи підходить Вам такий варіант. Отже, під час оформлення такої стелі утворюється якась ніша, де Ви зможете сховати поза необхідні комунікації. У цьому випадку дзеркальна стеля виконуватиме не лише дизайнерські функції, а й практичні. За допомогою натяжної стелі практично будь-які проблеми при декоруванні кімнати можуть бути вирішені легко і невигадливо. Такі стелі - чудові помічники дизайнера, який збирається втілити в життя найприголомшливіші і нестандартніші ідеї.

Натяжні стелі із натяжного матеріалу є чудовим доповненням до будь-якого стилю приміщення. Абсолютно неважливо, чи віддає перевагу споживачу сучасний класичний стиль або ж схиляється до екстраординарних технологічних рішень. Такі стелі не тільки не завадять будь-якій задумці замовника, але й чудово поєднуватимуться з нею.

Натяжні стелі можна встановлювати на стелях з різними початковими формами, навіть на нерівних, горбистих поверхнях або на поверхні з невеликими вм'ятинами. Ці стелі дуже довговічні (від 10 років) і не деформуються з часом - навіть через роки вони залишаться такими ж, як першого дня після установки. Колір не вигоряє так як на полотні ніяк не відбивається вплив сонячних променів. Натяжні полотна чудово поглинають звук і важливим моментом є і те, що вони здатні служити бар'єром для утримання води, якщо сусіди випадково затоплять вас.

Підходять вони і для кухні через майже абсолютну нездатність до займання і несприйнятливість до грязь і задимлення. Такі стелі не тільки не пахнуть, а й не виділяють у повітря непомітних для носа токсинів та інших негативних випарів. Вони приємні у використанні та повністю безпечні.

Дзеркальні стелі

Завдяки такій стелі можна подвійно збільшити яскравість освітлення. Вся справа в тому, що світло відображається від дзеркала і добре освітлюватиме Ваше приміщення. Також, дзеркала найчастіше використовують для того, щоб візуально розширити приміщення. Так, якщо Ви не можете похвалитися великою площею того чи іншого приміщення, необхідно використати саме такий метод. Для встановлення такої стелі Вам не знадобляться знання або навички. Пам'ятайте, що навіть якщо у Вас нерівна стеля, дзеркальний варіант обробки допоможе приховати цей недолік.

Якщо Ваша стеля стала непридатною (одна з секцій) її легко можна замінити на нову секцію. І наостанок, зараз, є великий асортимент такої продукції, серед якої Ви точно зробите правильний вибір і придбаєте матеріал для подібної обробки стелі. У магазинах представлено продукцію різних розмірів, форм, відтінків тощо. Їх можна поєднувати у різних комбінаціях.
Рейтинг 3.0 из 5. Голосов: 2

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583