Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Обладнання для айтівця: що must-have на робочому місці

remoteworkIT-спеціальності щодня набирають усе більше популярності. Це не дивно, адже ця сфера поєднує в собі цікаві завдання та гідну винагороду за працю.

Айтівці облаштовують робочі місця різноманітною технікою. Розглянемо, яке обладнання необхідне для виконання обов'язків.

Meetings: важлива периферія

Meetings — це онлайн-зустрічі з колегами для обговорення проєктів. Щоб проводити їх під час роботи у віддаленому форматі, необхідні навушники з мікрофоном. Серед айтівців популярні повнорозмірні моделі. Зверніть увагу, щоб мікрофон був чутливим. Завдяки цьому колеги будуть чітко чути кожне слово. Радимо придбати навушники із шумопоглинанням, щоб сторонні звуки не відволікали від онлайн-зустрічі. Крім цього, необхідна вебкамера. Популярні пристрої з високою роздільною здатністю. Якщо шукаєте якісну периферію, можна подивитися вебкамери на allo.ua, у каталозі представлені моделі світових виробників. Рекомендуємо не економити на придбанні пристрою, адже бюджетна периферія не забезпечує чітке зображення.

Комп'ютер: яку техніку вибирають айтівці

IT-спеціалісти працюють на ноутбуках або стаціонарних ПК. Для роботи в цій сфері комп'ютерна техніка має відповідати таким вимогам:

  1. Процесор. Кількість ядер має бути від 4 для рівномірного розподілення навантаження.
  2. Графічний адаптер. Відеокарта особливо важлива для дизайнерів, 3D-художників, розробників. Рекомендуємо вибирати ПК із графічними адаптерами NVIDIA або AMD останніх поколінь.
  3. Оперативна пам'ять. Від неї залежить, наскільки швидко обробляються запити користувача. Для роботи в IT-сфері підійде ПК з обсягом оперативної пам'яті від 6 ГБ.
  4. Екран. Дисплей має виводити зображення у високій якості. Радимо вибирати моделі з матовим або антибліковим покриттям. Не менш популярні дисплеї з технологією захисту очей від синього випромінювання.

Крім цього, техніка має обладнуватися потужною системою охолодження, щоб процесор та інші комплектувальні не перегрівались. 

Додаткове обладнання: що ще необхідно

До стаціонарного ПК потрібні додатково клавіатура та комп'ютерна мишка. Рекомендуємо вибирати моделі зі світлодіодним підсвічуванням. Вони мають стильний вигляд, з такою периферією набагато зручніше працювати в темний час доби. Зверніть увагу на кількість кнопок миші та чутливість. Додатково можна придбати килимки під периферію. Вони виключають ковзання техніки на столі. Популярно використовувати портативні накопичувачі. На них зручно зберігати робочі документи та файли. Багато IT-спеціалістів облаштовують поряд із ПК або ноутбуком зволожувачі повітря. Завдяки цьому можна підтримувати оптимальний мікроклімат у приміщенні. Правильно облаштоване робоче місце — основа комфорту під час виконання завдань.
Рейтинг 3.0 из 5. Голосов: 2

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583