Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Переносимо дані старого iPhone — як нічого не втратити при відновленні

iOS-iPhone-BackupПри переході зі старого iPhone на новий, перше, що потрібно зробити — перенести дані.

А оскільки це можуть бути найрізноманітніші дані – від фотографій і кредитних карт в Wallet, до призначених для користувача налаштувань, таких як режими фокусування та рінгтони, необхідна підготовка. Розглянемо гайд, як безболісно перейти на новий Айфон та зробити це з мінімальними зусиллями.

Попередні дії

Для успішного перенесення даних потрібно буде відв'язати всі аксесуари від старого Айфона. Припустимо, ви вирішили купити iPhone 14 Pro, але вже користуєтеся Apple Watch і вони зв'язані зі старим Айфоном. Якщо їх попередньо не відв'язати, годинник буде некоректно працювати на новому пристрої. Крім того, годинник теж повинен «пережити» перенесення. А єдиний спосіб створити резервну копію даних Watch — це від'єднати їх від Айфону. Ще один момент — старий пристрій повинен бути підключений до бездротової мережі та потрібно не забути активувати Bluetooth.

«Швидкий старт» — нативна утиліта Apple

Увімкніть новий пристрій і покладіть його поруч зі старим. Гаджети швидко знайдуть один одного. Старий гаджет запитає, чи хочете ви використати свій поточний Apple ID для налаштування нового пристрою. Якщо відповідь позитивна, цю дію потрібно підтвердити.

Далі вам запропонують підтвердити, що ви хочете відновити інформацію саме на цьому новому пристрої. Як у випадку з налаштуванням Watch, новий Айфон потрібно тримати так, щоб його камера побачила анімацію на дисплеї старого. Введіть пін-код вашого поточного пристрою. Після цього на старому телефоні з'явиться спливаюче вікно «Завершення на новому iPhone».

Після цього з'явиться пропозиція перенести дані. Нас цікавлять два пункти:

  • відновити з копії iCloud — підходить тим, хто зберігає не так багато даних та вони всі зарезервовані;
  • перенести безпосередньо з iPhone — спосіб, який займає більше часу, але дозволить відновити всі файли, додатки та інші налаштування.

Якщо вибрати відновлення з резервної копії iCloud, вам буде показаний список останніх резервних копій, слід вибрати найсвіжіший бекап.

Чому не варто копіювати файли на Mac/Windows для подальшого перенесення

Ще одним способом забекапити інформацію зі смартфона — підключити його по дроту до комп'ютера та зарезервувати всю інформацію. Цей спосіб підходить у випадках, коли немає можливості підключитися до мережі. Однак ми не рекомендуємо використовувати таке перенесення замість «Швидкого старту». На це є три причини:

  1. Інформація резервується на момент з'єднання гаджета та персонального комп'ютера. Тобто, нова інформація, яка може оновиться в процесі, не потрапляє в резервну копію. Наприклад, історія дзвінків, повідомлення та дані додатків, які назавжди залишаться в старому смартфоні.
  2. Використання не фірмового дроту може пошкодити файли при резервуванні. Тому при відновленні за допомогою комп'ютера з'являться помилки.

Apple представила просте рішення, щоб перейти на новий пристрій. Якщо попередньо підготуватися та зробити все за інструкцією, перенести файли та налаштування можна швидко та без помилок.
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 2

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583