Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

ЩО ВХОДИТЬ В ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД БІЗНЕСУ?

YUrid1Юридичний супровід бізнесу є важливою складовою процесу ведення професійної господарської діяльності.

Завдяки правильній організації, значно зменшуються ризики втрати майна, фінансів та вигідних пропозицій. Особливості взаємодії з компаніями, що надають кваліфікованій юридичний супровід та контролюють комплексне ведення роботи підприємства та комплексне супроводження бізнесу, дозволяють значно зберегти кошти та при цьому досягти найкращих результатів у господарській діяльності.

Юридичний супровід бізнесу: кому потрібен та в чому полягає

Юридичний супровід є комплексом послуг, у межах яких надається кваліфікована допомога фахівців у питаннях ведення господарської діяльності з дотриманням норм права у межах чинного законодавства.

Потреба у залученні спеціалістів може бути нагальною не лише за відсутності штатного працівника, а й у випадку коли юрист на підприємстві не має достатньої компетенції або вільного часу у вирішенні складних питань. Останнім часом послуги замовляють і невеликі компанії, що не мають потреби у штатному юристі. Юридичний аутсорс це також вигідно для клієнта.

В рамках юридичного супроводу надається консультативна допомога у питаннях загальногосподарської діяльності. Переважна більшість юридичних компаній надають послуги, що стосуються:

  • відкриття та ліквідації підприємства (фізичної особи-підприємця);
  • підготовка угод купівлі-продажу або оренди майна (як рухомого, так і нерухомого);
  • ведення документообігу.

Також фахівці допомагають правильно оформити взаємодію з:

  • постачальниками та підрядниками;
  • найманими працівниками;
  • кредиторами;
  • контролюючими органами.

Повний юридичний супровід, передбачає представництво інтересів замовника в суді та захист у державних органах, а також перевірку та правовий аналіз документів. В межах пакета послуг замовник може розраховувати на допомогу юриста під час підготовки досудових претензій, запитів, інформаційних листів тощо.

За потреби спеціалісти компанії, що надає правовий супровід підприємству замовника, проведуть оцінювання перспектив судового процесу або юридичних наслідків при припиненні роботи з контрагентами.

Залучення зовнішнього юриста дозволяє значно скоротити витрати на утримання штатного спеціаліста. За умови підписання договору з аутсорсинговою компанією зовсім не обов'язково, що підприємство представлятиме той самий фахівець. По мірі виникнення питань різного профілю будуть залучені юристи (адвокати, спеціалісти у галузі господарського права тощо), які спеціалізуються на вирішенні певних проблем. Такий підхід дозволить збільшити шанси отримання позитивного результату щодо розв'язання проблеми.

YUrid2

Комплексний правовий супровід бізнесу та його вартість

Ціна супроводу залежить від пакета послуг, що надаються виконавцем замовнику. У більшості випадків діє два тарифи. Перший покриває нагальні питання, які виникають на підприємстві під час роботи. Друга частина складається з оплати за:

  • надання адвоката для забезпечення захисту прав замовника в суді;
  • представництво інтересів в податкових органах чи інших державних органах;

У більшості випадків окремий розрахунок вартості послуг розраховується при припиненні підприємства. Цей процес має багато нюансів, і якщо він буде виконаний з порушеннями правових норм, то процедура може затягнутися..

Замовити послугу кваліфікованого юриста, що знається на юридичних нюансах ведення бізнесу, українські підприємці можуть в Юридичній компанії «Перша юридична». Спеціалісти Юридичної компанії «Перша юридична» надають консультативні послуги та співпрацюють з юридичними особами різної організаційно-правової форми та фізичними особами-підприємцями. Дізнатися повний перелік робіт, умови та вартість супроводу можна за телефонами, що вказані на сайті.
Рейтинг 2.3 из 5. Голосов: 3

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583