Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Система відеонагляду: встановити самостійно?

відеоспостереженнняКожна оселя має бути захищеною, будь то собака, 3 замки на дверях та грати на вікнах або система відоспостереження. Остання є найбільш практичною та безпечною.

Систему відеоспостереження можна самостійно налаштувати вдома. Ця задача підсилу простому користувачеві ПК, проте кількість грошей, часу та сил залежить від площі будинку. Тому для тих, хто встановлює це у заміському будинку, тимчасово покинутому житлі або у комерційній нерухномості, це буде складніше.

Для встановлення такого типу охорони необхідні різні елементи. Це можуть бути:

  • камери;
  • відеорегістратор;
  • головний сервер;
  • місце, де зберігаються дані;
  • роутер;
  • кабелі та дроти;
  • блоки живлення;
  • спеціалізовані ПО тощо.

Проте не завжди знає, що саме потрібно або не потрібно. Тому є вже зібрані та цілі відеонагляд комплект, який може стати у нагоді. Також можна обрати той, який буде більш відповідним до цілей покупця.

На що потрібно звертати уваги при купівлі камер відеоспостережень?

Камери - одні з основних елементів всієї системи. Якщо обрати неякісну камеру або не врахувати певні характеристики, це може в подальому привести до незадоволення функціональності та нових витрат. Задачею відеонагляду може бути просто  оглядове спостереження, а може бути з виявленням руху і сигналізації про певні ненормальні дії. Перед покупкою необхідно вивчити, яке розширення, тип та розмір матриці, частота кадрів, світлочутливість, наявність мікрофонів, з якого матеріалу зроблений корпус, як передаватиметься інформація і таке інше.

До речі тут і формується список, який потрібен саме вам, бо наприклад не завжди можна повести кабель у приміщені, тому потрібно використовувти безпровідну передачу даних, що говорить про необхідність роутера і тд.

Звичайно менеджери та консультанти знають свою роботу, але вам необхідно знати за яким саме товаром, ви прийшли, бо не завжди та чи інша система легко підлаштовується під умови та обстановку приміщення.

Також варто спроектувати розміщення та модель положення усіх датчиків, щоб знати їх кількість та ціль. Це допоможе правильно розформувати час та гроші: щоб не накупити зайвого, або щоб не бігати двічі до магазину. Після цього придбати елементи, встановити їх і виконати пуско-налагоджувальні роботи.

Для подальших дій знадобиться інструкція для підключення конкретної моделі. Її можна знайти в інтернеті. Проте якщо ви не хочете/можете з цим розбиратися, то можна просто найняти працівника з тієї ж компанії, де ви придбали товар. Проте не забувайте про те, що це вийде дорожче. 
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта