Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Топ 4 прилади, які допоможуть пережити відключення світла

best-honda-generatorВ умовах постійних відключень світла цілком закономірно, що українці шукають альтернативні джерела електроенергії.

Як мінімум потрібно забезпечити себе та своїх рідних можливістю залишатися на зв’язку. Зараз це дуже важливо, оскільки в будь-яку хвилину може статися ситуація, про яку потрібно буде повідомити відповідним органам або ж близким людям. Як максимум, альтернативні джерела енергії допоможуть живити всі необхідні електроприлади в домі, що дозволить зберегти високий рівень комфорту.

Бензиновий генератор

Це найкращий варіант з усіх, які тільки можна придумати жителям сіл і приватного сектору в містах. На жаль, жителям багатоквартирних будинків він не підійде, адже в квартирі його розмістити не можна.

Бензогенератор без проблем зможе живити всі життєвонеобхідні прилади в домі — холодильник, котел, водонагрівач, водяний насос, освітлення тощо. При наявності запасу потужності до нього можна підключати й інші електроприлади. Але перед тим, як замовити бензогенератор в Україні, потрібно правильно розрахувати потрібну потужність. Для цього необхідно скласти потужність всіх споживачів, які будуть увімкненими в мережу одночасно і дотади близько 20-30%. Також не забувайте, що існують ще стартові струми, які також потрібно враховувати.

Зарядна станція

Цей варіант підходить для квартир. По суті це акумулятор великої ємності, який має відповідні роз’єми для підключення різних пристроїв. Це можуть бути звичайні розетки, USB-порти тощо.

На відміну від генератора зарядна станція не може працювати впродовж тривалого часу. Якщо в першого джерелом енергії виступає паливо, то в другого електрика, накопичена раніше. А вона в будь-якому випадку закінчиться. Тривалість роботи залежатиме від навантаження та ємності акумулятора.

Power Bank

Це найперше, що потрібно купити. Причина очевидна — повербанк коштує набагато дешевше, ніж інші прилади з підбірки. Але його важливість не варто принижувати, адже, коли у вас розрядиться смартфон, саме цей прилад допоможе його зарядити. Він компактний та легкий, а це означає, що ним можна користуватися як вдома, так і в будь-якому іншому місці — на вулиці, в укритті тощо.

Рекомендуємо підбирати такий Power Bank, за допомогою якого можна заряджати не лише смартфон, а й ноутбук. Для цього варто звернути увагу на його місткість та вихідну напругу.

Джерело безперебійного живлення

Цей прилад призначений не стільки для резервного живлення, скільки для захисту домашньої техніки від поломок та проблем, які могли б виникнути у разі вимкнення світла. Встановлюється на вході в будинок/квартиру і постійно аналізує стан вхідного струму. У випадку відключення електропостачання живлення електросистеми дому перемикається на акумулятор. Таким чином світло не вимикається відразу. Після цього безперебійник може живити електроприлади енергією до 25-30 хвилин (в залежності від ємності акумулятора та навантаження). Цього часу буде достатньо для безпечного вимкнення всіх електроприладів, збереження інформації на ПК.
Рейтинг 2.3 из 5. Голосов: 3

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583