Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Весна - час оновити свій образ!

парфюмУ будь-який час року нам хочеться бути прекрасними, випромінювати внутрішнє світло і ловити на собі захоплені погляди. Зараз на порозі весна - час легкості, легкості і свіжості, кожна з нас в передчутті тепла, сонця. Ми із задоволенням вирушаємо в магазини, щоб втілити новий бажаний весняний образ, балуємо себе новими парфумами або косметикою.

     А адже "Любов – це найкраща косметика, але косметику купити легше», ці слова належать законодавцю всесвітньої моди Ів Сен-Лорану, який не тільки викликав справжню революцію в світі моди, але і втілив свою яскраву творчість в косметиці і парфумерії. Його кращі творіння можна купити в магазинах и интернет-магазинах, де оригінальна продукція представлена як для чоловіків, так і для жінок за цінами, яких ви не знайдете більше ніде.

Чому ж варто віддати перевагу якісній косметиці більш бюджетній?

     Не тільки зірки, але і звичайні дівчата все більше віддають перевагу якісній брендовій або професійній косметиці, засобів для догляду за волоссям, тілом та шкірою обличчя, адже ідеальний стійкий макіяж - результат застосування саме професійних або дуже якісних засобів. Гарна косметика - це, перш за все:

1) Високий рівень контролю за якістю. Виробник обов'язково тестує і проходить обов'язкову сертифікацію свого продукту, тому можна бути повністю впевненим у якості та безпеки продукції, а головне його результативності;

2) Склад, як правило, в професійній косметиці склад більш концентрований, тому і результат не змусить себе чекати. Зазвичай за складом таких засобів стоїть ціла команда вчених, яка створює в лабораторіях формули краси і ідеальні пропорції;

3) Стійкість, для більшості дівчат - це бажана характеристика ідеального макіяжу, адже хочеться розслабитися і насолоджуватися життям, а не дивитися у дзеркало, підправляючи макіяж кожні півгодини.

     Що ж стосується парфумерії, то саме парфумерні засоби Ів Сен-Лоран відносяться до категорії "Люкс", вони відносяться до високого цінового сегменту, а якість використовуваних інгредієнтів і технологій їх виробництва знаходяться на максимально високому рівні. Одним з головних відмінних якостей даної парфумерії є вишуканий аромат, його унікальність і неповторність. Будинки моди можуть дозволити собі величезні витрати на розробки нових унікальних рецептур і ароматів, причому на це можуть йти цілі роки.      Витрати на створення одного аромату зазвичай великі, тому що на виготовлення елітних парфумів зазвичай використовують найбільш дорогі інгредієнти, які в результаті підкреслюють елегантність і додають цікаві, неповторні ноти, вартість таких духів в результаті виходить не дешева. Люксова парфумерія Yves Saint Laurent є творінням парфумерів-індивідуалів, які творять, не замислюючись про ціну сировини і матеріалів, творять, наскільки дозволяє їх фантазія і в результаті багаторічної роботи над ароматом створюються рідкісні і духи які запам’ятовуються.

У чому переваги люксової парфумерії?

 парфюм на столе

1) Особливе дороге очарування не всім знайомого аромату, визначає сьогоднішню популярність цієї категорії, адже кожна дівчина бажає виділитися з оточення подруг не тільки добре підібраним нарядом або красивим макіяжем, але і підкреслити свою індивідуальність рідкісним чарівним ароматом;

2) Якісний склад, якісні інгредієнти, високі технології і ретельність створення ароматів, відсутність грубих складових, на зразок, парабенів;

3) Наявність якісної рекламної компанії, як на телебаченні, так і в інших засобах масової інформації;

4) Оригінальний флакон, модними будинками створюються флакони-шедеври, які можна впізнати навіть без зазначення назви на них.

парфюм на столе

За що ми платимо, купуючи люксову косметику і парфумерію і в чому її відмінність від мас-маркету?

- по-перше, реклама. Мас-маркет намагається заманити якомога більшу аудиторію, найпоширеніший спосіб розкрутити якийсь аромат - це створити рекламу за участю зірки, тому виходить, що нам пропонують купити "трохи зірки", а не сам аромат. У рекламі парфумерії категорії люкс, реклама побудована на емоції, які емоції ми і навколишні будемо відчувати, відчуваючи даний аромат;

- по-друге, створення аромату. При створенні аромату мас-маркет вдаються до покупки аромату в парфумерних лабораторіях, але, як правило, в лабораторіях з невисокою ціновою категорією, всього в світі парфумерних лабораторій близько десяти штук. Парфумерні будинки мають можливість утримувати власні лабораторії і запрошувати на роботу всесвітньо відомих парфумерів для створення чогось нового і ексклюзивного, не обмежуючи їх бюджетом, а тільки рамками стилю будинку моди. Люкс сегмент, до речі, теж може звертатися за допомогою в парфумерні лабораторії, але в дорогі і знамениті, такі як Givaudan (Жіводан). І, якщо ж, модний будинок замовляє в парфумерної лабораторії будь-який аромат, то, найчастіше, відразу ж намагається викупити його рецепт.

     До речі, люксові бренди теж іноді випускають аромат або косметику мас-маркет, а мас-маркет може створити "бренд-одноденку", прикладом цього є парфумерія від зірок, випуск двох-трьох ароматів на піку популярності, після чого, як правило, бренд пропадає з ринку.

      У будь-якому випадку, варто спробувати розкіш найкращих засобів, насолодитися культовими ароматами і побалувати себе брендовою косметикою. Ті, хто одного разу спробували люксову парфумерію і косметику, рідко знову повертаються до мас-маркету.

 
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта