Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Які документи необхідні для подачі заявки на отримання онлайн-кредиту?

3454355Моментальний кредит, безвідсотковий кредит онлайн, зазвичай не вимагає надання великої кількості документів, і в основному всі ґрунтується на інформації, наданої заявником.

Однак може трапитися так, що кредитор попросить вас надати документи, що підтверджують ваш дохід, а саме, надіслати скан посвідчення особи або другий документ, що підтверджує вашу особистість. Для того щоб оформлення документів пройшло гладко, необхідно підготувати інформацію, потрібну для подачі заяви.

Кредити з доказами - чи достатньо документів для отримання кредиту?

У більшості випадків, щоб отримати гроші на свій рахунок, досить вказати дані ваших документів. Ще кілька років тому онлайн-кредитори дійсно вимагали завантажити скан посвідчення особи або іншого документа, що підтверджує особу, але це призводило до збільшення часу на отримання кредиту. На ринку існує велика конкуренція, тому в останні місяці більшість компаній відійшли від необхідності відправляти скан документа, і вам потрібно тільки надати дані, зазначені в документі, що засвідчує свою особистість.

На додаток до вашого імені і адресою, номером документа. Людей, щодо яких кредитор сумнівається в даних, зазначених у заяві, або не згоден з даними, отриманими в результаті передачі, просять надіслати скан. Інша ситуація, коли у вас можуть попросити скан документа, - це якщо ви подаєте заявку на велику суму і ніколи раніше не брали безвідсотковий кредит онлайн з доказом або не маєте кредитної історії в БКІ. Ви є загадкою для компанії, і може знадобитися додаткова перевірка.

1564429958 kredit-bez-procentov

Заробіток - потрібно вказати точну суму

Якщо ваш дохід надходить з одного джерела, то проблем немає, і якщо це одна і та ж сума щомісяця, то просто вкажіть цю суму в заяві, і все готово. Якщо доходи варіюються, вкажіть середній заробіток за три або шість місяців. Отримуючи дохід з різних джерел, точно для конкретного випадку їх все. Враховуйте тільки ті доходи, які ви можете підтвердити документально.

Кредитні компанії дуже рідко вимагають довідку про доходи, але у вас можуть попросити виписку з банківського рахунку за останні кілька місяців. Що стосується доходу і всього іншого, то не варто прикрашати, тому що якщо це спливе, ваша заява автоматично відхилять, і ви будете викреслені зі списку цієї компанії.

Дзвонять чи компанії, що надають миттєві позики, роботодавцю?

Це питання задають досить часто і на різних форумах. Короткостроковий кредит для підтвердження через інтернет зазвичай не вимагає довідки про доходи, але необхідно надати дані про роботодавця. Здобувачі живуть в невизначеності, подзвонить чи компанія роботодавцю? Чи впізнають всі на наступний день, що ви взяли кредит? Більшість з них не дзвонять роботодавцю, але в крайніх випадках, коли у кредитора є сумніви, він може зробити такий дзвінок, щоб підтвердити зайнятість і дохід.

kredit-bez-spravok-i-poruchitelej

Утримувані суми зобов'язання

Також необхідно вказати суму щомісячних списань з погашених кредитів, кредитних карт, інших позик. Приховувати борги безглуздо, так як кредитні компанії можуть легко і швидко визначити, кому і скільки ви повинні. Якщо ви надасте неправдиву інформацію, будьте готові до того, що заява буде автоматично відхилено, а також до того, що в майбутньому ця компанія не надасть вам кредит.

Що ще потрібно пам'ятати при подачі заяви на отримання позики онлайн?

Виконайте перевірки переказ зі свого рахунку, вказавши назву перекладу, надане компанією. Для подачі заявки вам також необхідно вказати електронну пошту і мати під рукою мобільний телефон. І це практично все, що вам потрібно, щоб подати заявку на кредит з невеликими доказами своєї особистості. Кредитні компанії дотримуються тих самих правил, але завжди варто перевірити, як відбувається процес подачі заявки.


Миттєві кредити призначені для швидкого отримання готівки, тому зазвичай не потрібно ніяких документів, окрім посвідчення особи, але про всяк випадок непогано мати їх під рукою.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583