Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як вибрати смарт-годинник: основні рекомендації

смарт-годинникНа сьогоднішній день, асортимент годинників просто дуже величезний. Ви можете обрати як серед механічних і електронних пристроїв. Як показала практика, наразі багато людей віддають перевагу саме електронним варіантам. Популярними стали смарт-годинники. Якщо ви також хочете придбати для себе смарт-годинник, важливо відповідально підійти до вивчення цього питання. У цій статті ми поділимося основними рекомендаціями, щодо вибору смарт-годинника.

Асортимент смарт-годинників зараз величезний. Якщо ви вирішили купити для себе такий пристрій, варто знати, на які фактори звертати увагу у процесі вибору годинника. 

Що таке смарт-годинник?

Смарт-часы – це сучасний електронний пристрій, який може виконувати багато задач і функцій. Варто відзначити, що такі годинники можуть частково або взагалі замістити смартфон. До головних функцій смарт-годинників можна віднести: календар, дзвінки, смс-повідомлення, фітнес, оповіщення у соціальних мережах, відстеження сну. 

Як вибрати смарт-годинник?

  1. 1. Операційна система. Операційна система відіграє важливу роль, так як саме від неї залежить буде вміти смарт-годинник. Багато виробників виготовляють свої операційні системи, тому важливо вивчити це питання перед купівлею.
  2. 2. Набір функцій. Від цього фактору буде залежить, якими функціями володіє годинник. До прикладу, не всі смарт-годинники можуть відслідковувати якість сну, або не мають музичного плеєру.
  3. 3. Дисплей і його можливості. Смарт-годинники використовують основні три матриці дисплея (LCD, OLED, AMOLED). Останній вважається найдорожчою технологією. Екран має яскраві і насичені відтінки, відмінна читаність на сонці.
  4. 4. Пам'ять. Вбудована пам'ять необхідна для завантаження програм, фото, музики та іншої інформації.
  5. 5. Дизайн і форма. На щастя асортимент таких пристроїв дуже великий. Тому ви зможете підібрати той дизайн годинника, який вам більше всього до вподоби.
  6. 6. Захист годинника. Цей фактор дуже важливий для спортсменів. Захист корпусу, екрану, водостійкість – це складові якісного смарт-годинника.

Із всього вище зазначеного, можна зробити висновок, що асортимент смарт-годинників зараз величезний. Саме цей фактор дуже часто негативно скажуться на покупцеві. Але якщо ви вивчите всю інформацію заздалегідь, у вас точно вийде обрати той пристрій, якій буде відповідати всім вашим вимогам. 
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583