Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Замовлення всієї екіпіровки ролера в одному інтернет магазині: вигідні пропозиції від Roliki Extrim

9876678998765678909876556789098765888889999Проводити час, катаючись на роликових ковзанах - світовий тренд, причому займаються цим видом спорту усі, починаючи від 4-5-річних малюків, закінчуючи пенсіонерами.

Приваблює можливість відчути свободу підчас руху, скинути зайву вагу, позбутися негативної енергії, знайти нових друзів, поліпшити координацію і, звісно, повеселитися. Незалежно від причин освоєння навичок катання, ролерам потрібна відповідна екіпіровка для занять, і купити все необхідне допоможе магазин роликів Roliki Extrim. Просто зараз можна перейти в каталог, щоб знайти ролики своєї мрії або порадувати дитину, купивши дійсно класну екіпіровку для катання.

Актуальність звернення до спеціалізованого магазину роликів

Багато українців вважають –  якщо вони початківці, то немає особливої різниці, які ролики та захист купувати. Тому йдуть у звичайні супермаркети і навіть на ринки, де насправді продають китайські підробки. Єдина їх перевага - мінімальна ціна (від 200 гривень), яка, власне, і мотивує зважитися на покупку. Але з такою екіпіровкою ви ризикуєте травмуватися вже підчас першого тренування, оскільки деталі зроблені із низькоякісних матеріалів та відлітають при найменшому навантаженні. Період експлуатації товарів, придбаних на базарах та в неспеціалізованих магазинах, становить в кращому випадку 1-2 місяці. При цьому ви наражаєте себе або дитину на небезпеку.

Якщо шукайте в Києві або будь-якому іншому місті України по-справжньому довговічні, зручні роликові ковзани за адекватною ціною, однозначно потрібно звернутися до надійних постачальників, які працюють з виробниками без посередників. Roliki Extrim входить в число топових українських магазинів, орієнтованих саме на ролерів, пропонуючи виключно сертифіковану продукцію. Тут немає підробок, а всі описи відповідають дійсності, тому ви точно знаєте, за що платите гроші, і можете розраховувати на довговічність і зносостійкість роликів (що особливо важливо для власників ролердромів), а також комфортність катання.

Аргументи на користь замовлення роликів на сайті roliki-extrim.com.ua

roliki-extrim

Конкуренція серед продавців роликів та екіпіровки в нашій країні досить жорстка. Щоб підтримувати гарну репутацію, отримувати позитивні відгуки від клієнтів, компанія повинна задовольняти на 100% потреби сучасних споживачів, і Roliki Extrim це вдається. Серед головних аргументів купити ролики саме на тут:

 • регулярна поява моделей із останніх колекцій всесвітньо відомих торгових марок - K2 skates, FR Skates, Powerslide, Seba, Flying Eagle, Rollerblade, Fila;
 • достовірна та детальна інформація про кожен товар;
 • офіційна гарантія виробника на пропоновану продукцію;
 • привабливі ціни та численні акції;
 • безкоштовне професійне консультування на етапі вибору;
 • повернення та обмін товару без пояснень протягом 2 місяців;
 • грамотна логістика - доставка проводиться в усі регіони країни Новою поштою з можливістю відстеження по номеру транспортної накладної і без затримок за термінами. При сумі покупки понад 1500 гривень оплачувати доставку не потрібно;
 • надання послуг, як роздрібним, так і оптовим замовникам на вигідних умовах.

Великий вибір роликів і супутніх товарів в каталозі Roliki Extrim

З огляду на дефіцит часу у більшості покупців, дуже зручно, коли можна придбати всі речі для занять роликовим спортом в одному місці. Roliki Extrim надає можливість швидко й легко замовити товари, як для професіоналів, так і для спортсменів-початківців будь-якого віку. У каталозі представлені:

 • дитячі роликові ковзани;
 • чоловічі та жіночі ролики;
 • колеса різного діаметру та жорсткості;
 • підшипники та інші запчастини;
 • рюкзаки;
 • аксесуари;
 • елементи захисту - шоломи, налокітники, наколінники тощо.

Якщо ви шукайте надійного партнера у такій непростій справі як придбання товарів для роликового спорту (для себе або бізнес-цілей), цей інтернет-магазин виправдає і навіть перевершить ваші очікування.
Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583