Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Проведіть вихідний день з користю!

moloko16 серпня у Києві в парку «Співоче поле» (з 10:00 до 19:00) відбудеться щорічний Міжнародний фестиваль «День молока», організоване Асоціацією виробників молока і Всеукраїнським соціальним проектом "Я люблю молоко".
Всі розваги, молочні продукти і вхід безкоштовні.

Ініціатива, яка народилася 3 роки тому, була настільки гаряче сприйнята українцями, що із року в рік на фестиваль «День молока» приходить все більше й більше людей. Щороку організатори готують сюрпризи гостям свята. Й в цей раз їх також буде дуже багато.

Протягом всього дня роботи фестивалю відвідувачів чекає молочний ярмарок, атракціони, безкоштовна дегустація молочної продукції та морозива, міні ферма, майстер-класи для дітей, святковий концерт та безліч інших веселих та цікавих розваг й сюрпризів.

Під час офіційного відкриття фестивалю (об 11:00) відбудеться нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку на тему «Україна майбутнього». Всі бажаючі можуть принести з собою дитячі тематичні малюнки «Україна майбутнього» серед яких, зіркове журі обере переможців! Про свою участь у конкурсі організаторів потрібно попередити заздалегідь до 15 серпня по електронній пошті Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . (Надсилайте фотографію малюнка, вік дитини, ПІБ, а також свої контакти).

Переможець конкурсу отримає від організаторів спеціальний приз і премію в розмірі 1000 гривень!

Також на фестивалі відбудеться фотовиставка «Зірки за здоровий спосіб життя. Я люблю молоко» в якій взяли участь понад 20 публічних людей. (Лілія Ребрік й Андрій Дикий з дочкою Діаною, Григорій й Христина Решетник із сином Іваном, Анна Кушнерук, Ольга Цибульська, Олександр Стоянов й Катерина Кухар, Ольга Полякова, Ольга Сумська, Лілія Подкопаєва, Василь Бондарчук, група Real O, Максим Неліпа, Олег Скрипка, Антон Середа, Олена Шоптенко й Дмитро Дікусар, Андре Тан, Жанна Бадоєва, Марія Собко, Яна Клочкова, Олена Хомрова, Ольга Харлан, Ірина Мерлені, Наталья Добринська, Яна Шемякіна, Сергій Конюшок, Анна Добриднєва із гурту «Пара нормальных», Стела Захарова, Олена Костевич, В'ячеслав Узелков).

В рамках фестивалю відбудеться благодійна акція «Посилка добра» до якої зможе приєднатися кожен бажаючий! Перед 1 вересня ми хочемо допомогти діткам з дитячих будинків підготуватися до школи, забезпечивши їх зошитами, ручками, фарбами, м'ячами, рюкзаками та іншими потрібними речами для школи! Всі бажаючі можуть принести з собою на свято щось з вище перерахованого і покласти це в посилку добра! Також у кожного буде можливість придбати шкільні канцелярські товари для дітей на самому фестивалі! Посилка буде великих розмірів 3 метри на 3 метри і перебувати біля головної сцени! Вся продукція, отримана в результаті, буде направлена в дитячі будинки! Таким чином ми всією Україною допоможемо дітям позбавленим батьківського піклування підготуватися до школи!

У рамках свята відбудеться також щорічне написання «Листа добра». Відвідувачі зможуть залишити побажання або малюнок на гіганскькому 15 метровому листі. Лист-побажання про те, яким ми хочемо бачити нашу Україну майбутнього! Публічні люди, актори, знамениті спортсемени, а також всі гості фестивалю опишуть і намалюють ті цінності, які вони хочуть передати майбутньому поколінню українців. Цей лист стане дзеркалом цінностей сучасних українців.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Важные телефоны

Аварийные, спасательные службы
Пожарная служба

101

Милиция

102

Скорая помощь

103

Аварийная служба «Киевгаз»

104

Спецпосты милиции

126

Налоговая администрация

127

Аварийная служба водопроводных сетей

1581

Дежурная диспетчерская служба

128

Переговоры с населенными пунктами Украины

171

Служба доставки почты

175

Аварийная служба электросетей

1588

Служба организации движения, аварийная служба

1589

Услуги авиаперевозок

1585

Медицинские услуги

1580

Бюро ремонта таксофонов

1564

 

Ремонт лифтов
Аварийная служба лифтов

1586

Ремонт лифтов. Левый берег

517-3981

Ремонт лифтов. Правый берег

235-1264

 

Информационные службы
Справочная служба по предоставлению номеров

109

Прогноз погоды

122

Справочная служба про телефонные коды Украины

170

Справка наличия медикаментов в аптеках

1567

Служба точного времени

121

Справочная служба и заказ билетов

1556

Справочно-информационная служба "Здоровье"

1583

Справочная служба на иностранных языках

1559

Совет врача по телефону

1583