Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Театр для кожного: на Шостому міжнародному театральному фестивалі JoyFest покажуть 20 вистав з України, Італії, Угорщини та Словаччини

Афиша Джойфест2018Традиційно вхід на всі вистави та майстер-класи – безкоштовний. Захід відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.

 Жовтень – фестивальна пора. Шостий міжнародний театральний фестиваль JoyFest відкриє двері найкращого майданчика Києва – гранд-холлі готелю «Хрещатик» - для учасників та глядачів 4, 5, 6 та 7 жовтня 2018.

 Протягом фестивалю: конкурсні та позаконкурсні вистави від театрів з різних країн, майстер-класи з акторської майстерності, знайомство театральних колективів, обговорення вистав з членами журі (діячі мистецтв з міжнародним досвідом, актори, режисери, педагоги, керівники театрів), нагородження учасників у різних номінаціях. Вхід на фестиваль є безкоштовним для усіх глядачів. Відвідати захід можна без попередньої реєстрації.

 «- Другий рік як ми перейшли з трьохденного на чьотирьохденний формат і програма JoyFest стала ще більш насиченою та різноманітною. На наших глядачів чекають дуже яскраві емоції, - розповідає керівник ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест» Ксенія Гончарова. – Цього року ми представимо для широкого перегляду ще більше вистав, ще більше акторськіх тренінгів, великий блок для дитячого  та сімейного перегляду та знов розширимо географію учасників. До нас вперше за нашу фестивальну історію приїдуть театральні колективи з Словаччини та Угорщини. І вже вдруге чекаємо гостей з сонячної Італії та Ізраїлю. Нові українські міста теж долучилися до нашого театрального руху. Цього року у JoyFest вперше братимуть участь театри з Луцька та Мелітополя. Ну, і, звичайно, нам дуже приємно, що багато київських учасників вже не один рік поспіль показують свої прем’єри на нашій фестивальній сцені».

За шостирічну історію фестиваль JoyFest у Києві відвідали театри з України (Київ, Донецьк, Дніпро, Харків, Вінниця, Берегово, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернігів та ін.), Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту, Румунії (два театри), Парагваю, Італії, Ізраїлю, Польщі.

 

Адреса проведення: готель «Хрещатик»; вул. Хрещатик, 14 (ст. м. «Майдан Незалежності»)

 

Програму #joyfest2018 шукайте на головній сторінці сайту www.joyfest.info

Долучайтеся до фесту на Facebook: https://www.facebook.com/JOYFEST.Kiev

 

Організатор: ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест»

За підтримки Українського культурного фонду

Меценат та ідеолог: Дмитро Поліщук

Майданчик та співорганізатор: готель «Хрещатик»

Генеральний інформаційний партнер: журнал «JOY»

Головний інтернет-партнер: перший сайт авторської журналістики «fraza.ua»

Інформаційні партнери: портал «Bigmir.net», журнал «Теленеделя», портали «Наш Киев», «Журналіст», «Oblik Media», «Infoportal.kiev.info», «44.ua», «Top Club», «Мой Киев», «Gloss.ua», «Выходной. Kiev.vj.ua».

Партнери: інтернет-магазин подарунків Bodo, ProEnglish Theatre, Improv Club, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, бренд одягу та аксесуарів Lowa.Lime, театр тіней Verba, портал Bukvy.com.

Керівник проекту: Ксенія Гончарова

Головний куратор та співорганізатор: Анастасія Лісовик

Спеціальний партнер та співорганізатор: Театр «Маскам Рад»

Розробка та ручний розпис фестивальних пам’ятних призів: Єлизавета Оводова

Технічний директор: Дмитро Матусов

Дизайн: Марія Новак

Фотографи: Марина Куценко, Станіслава Гончарова
Рейтинг 3.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта