Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Апеляцію на арешт Геннадія Корбана розгляне суддя, зручний для БПП

098090900-------002Апеляційну скаргу Олександра Лисака, захисника Геннадія Корбана, на рішення Дніпровського районного суду міста Києва про арешт політика, розгляне суддя Денис Масенко.

Про це свідчать дані автоматичного розподілу справ Апеляційного суду міста Києва, опубліковані на його сайті. Масенко призначений суддею-доповідачем. Крім нього, у складі суду також судді Валерій Лашевич і Віктор Глиняний. Апеляційна скарга була подана 30 грудня, дата її розгляду поки не призначена.

Як повідомляли ЗМІ, член парламентського комітету з питань правової політики і правосуддя, народний депутат з БПП Олександр Грановський заявив про «спільне розуміння» з Адміністрацією Президента щодо призначення конкретного судді для розгляду апеляції на рішення судді Миколи Чауса про арешт Геннадія Корбана. Грановський наполягав, що головувати на засіданні з розгляду апеляційної скарги повинен суддя Денис Масенко. Цього суддю перевели до Києва з Луганської області. Раніше народний депутат Олег Ляшко звинуватив Масенка в заангажованості в інтересах Банкової у справі Ігоря Мосійчука.
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0