Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Справка о Киеве Места Киева У Києві проводять екскурсії воєнним маршрутом

У Києві проводять екскурсії воєнним маршрутом

екскурії по КиєвуНе дивлячись на те, що Київ знаходиться у постійній небезпеці, зараз активно проводяться екскурсії по воєнному маршруту міста. Новий воєнний маршрут розроблений Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації та КП «Київський міський туристично-інформаційний центр».

Наразі в Києві активно проводяться екскурсії по воєнному маршруту. Варто відзначити, що перші екскурсії почали проводити до дня Києва у період з 28 по 29 травня. Зараз дуже багато бажаючих відвідати таку екскурсію. 

Під час екскурсії розповідають про історію Києва, який вистояв у Другій Світовій війні, а також про сучасне повномасштабне вторгнення в Україну. 

Для того, щоб мати можливість прийти на таку екскурсію треба всього лише зареєструватися на спеціалізованому сайті. Після реєстрації ви зможете стати учасником екскурсії «Київ незламний». Також уважно слідкуйте за датами, коли проводяться екскурсії. Останній раз вони були проведені 4 та 5 червня. 

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова розповіла, що з'явився неабиякий інтерес серед людей до прогулянок по Києву, так як місто також постраждало після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Багато людей хоче знати не тільки історію сьогодення, але минулих часів. 

"Сьогодні ми можемо розказувати як Київ вистояв проти напору російської агресії тільки завдяки нашими захисникам, які незламно стояли на обороні столиці. За що щиро вдячні усім, хто боронив Київ!» - розповіла  Марина Радова.
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве