Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Справка о Киеве Места Киева У столиці заборонено відвідувати ліси

У столиці заборонено відвідувати ліси

ліси киїіХоча у столиці не велися активні і масштабні бойові дії, багато людей знаходять вибухово небезпечні предмети. Міська влада нагадує, що продовжує діяти заборона відвідувати столичні ліси. Не можна як пішки заходити до лісів, так і на транспортних засобах. 

Міська влада нагадує усім мешканцям Києва, а також переселенцям та гостям столиці, що до сих пір діє заборона на відвідування лісів. Не можна заходити у ліси пішки, на транспортних засобах, зокрема і на велосипедах. 

Наразі, всі громадяни, які порушили заборону будуть нести адміністративну відповідальність. Суворо забороняється розпалювати багаття чи підпалювати щось на території лісів. Штраф за це може сягати кілька десятків тисяч гривень. 

Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА, розповів, що зараз столиця входить у період підвищеного ризику виникнення лісових пожеж. Лісопаркові господарства на даний момент вже проводять превентивні роботи для запобігання пожеж. 

Він також відзначив, що наразі головна мета і задача – не допустити пожеж. Він сподівається, що всі громадяни з відповідальністю і розумінням віднесуться до цієї заборони. Також він підкреслив, що на частині територій можуть також знаходитися вибухові пристрої. Це може не тільки загрожувати людям, але і ускладнювати процес гасіння пожеж.  
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве