Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві подорожчали квартири

У Києві подорожчали квартири

нерухомістьЯкщо з початком повномасштабного вторгнення росії на територію України ціни на квартири в Києві мали рекордно низькі показники, то наразі картина зовсім інша. Експерти розповідають, що у Києві відчутно подорожчали квартири.

Експерти в сфері нерухомості розповіли, що ціни на квартири суттєво виросли. Тільки за останній місяць квартири подорожчали на 5%. До прикладу, орендувати квартиру у Києві, в середньому, можливо було за 12 000- 12 500 гривень. Тепер ціни зросли до 13 000 гривень. 

Дані показують, що найдорожчі квартири у Печерському районі. В середньому оренда квартири обходиться в 21 000 гривень. Однокімнатну квартиру у Києві можна орендувати в середньому за 7500 гривень. 

На другому місці за ціною оренди квартири є Оборонський район. Тут, в середньому, орендувати квартиру можна за 17 000 гривень. Найнижчі ціни спостерігаються в Деснянському районі Києва. Тут середня вартість оренди квартири складає 8 500 гривень. 

Якщо брати показники за останні 6 місяців, то квартири у Києві подорожчали майже на 8%. Здорожчання склало майже 1000 гривень. Виросли ціни не тільки на орендовані кватири, але й на квартири для купівлі. 
Рейтинг 1.4 из 5. Голосов: 12
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве