Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Тисячі робітників комунальних служб на фронті, але місто готується до зими

Тисячі робітників комунальних служб на фронті, але місто готується до зими

опалювальний сезонБагато експертів і сама влада говорять про те, що ця зима буде дуже складною для кожного українця. Тому саме зараз треба готуватися до цього нелегкого періоду. 

За словами київської влади, сезон опалення розпочнеться так як і завжди, а саме тоді, коли температура на вулиці знизиться і досягне відмітки в +8. Наразі проведення реальних заходів із термомодернізації у місці не вийде. 

Петро Пантелєєв, заступник голови КМДА розповів, що наразі йдуть активні дії до підготовки Києва до опалюваного сезону. Одне із критичних питань було вирішено. Воно стосувалося відшкодування збитків між постачальниками. Збитки постачальних організацій відшкодують із бюджету, тому ціна для населення не зміниться. Це рішення будо прийнято на державному рівні. 

Заступник голови КМДА також розповів, що місто вже готове на 80% до зими. У кінці вересня підготовка до поливаного сезону повинна завершитися. 

За словами директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Дмитра Науменка, понад тисяча комунальників міста Києва пішли на фронт. Решта працівників працюють і виконують свої професійні задачі. 

Зараз на ТЕЦ Києва створюють аварійні запаси вугілля та мазуту. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве