Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество Київські школи будуть працювати з 9:00 до 16:00

Київські школи будуть працювати з 9:00 до 16:00

школаСитуація в столиці і в Україні в цілому достатньо складна. У зв'язку з постійними обстрілами зі сторони рф критичної інфраструктури страждають цивільні люди. Українці мусять пристосовуватися до нових реалій. 

Так, стало відомо, що київські школи з 28 листопада будуть працювати з 9:00-16:00. Варто відзначити, що для учнів початкових класів до та після будуть працювати групи подовженного дня. 

С 28 листопада для учнів очного та онлайн навчання уроки будуть починатися з 9:00 та закінчуватися о 16:00. Про це розповіла Київська міська державна адміністрація у Телеграм каналі. 

Щоб максимально знизити залежність шкіл від відключень електроенергії, місто вводить цей режим як мінімум до початку зимових канікул. Який графік навчання буде наступного року, вирішуватиметься вже у січні», – йдеться у повідомленні.

Ті учні, які займаються в онлайн режимі будуть підключатися по можливості. Тому всі теми та задачі повинні дублюватися у месенджерах на на електронну пошту. На наступному уроці обов'язково буде повторення пройденої теми, щоб всі учні змогли засвоїти матеріал. 

Групи подовженного дня будуть працювати до початку навчального дня та після. 
Рейтинг 1.2 из 5. Голосов: 26
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве