Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Экономика и бизнес У пікові години у Києві масово вимикають вивіски

У пікові години у Києві масово вимикають вивіски

Економія Наразі ситуація х електропостачанням в Україні залишається складною. Саме тому влада закликає економити електроенергію як містянам, так і бізнесу. Стало відомо, що у пікові години навантаження на електромережу у Києві масово вимикають вивіски. 

Влада різних міст закликає не тільки жителів але й бізнес суттєво економити електроенергію, так як ситуація залишається складною. За словами представників влади, бізнес дослухається до рекомендацій та прохань та у пікові години навантаження робить все можливе для того, щоб допомогти країні у цей нелегкий час.

Для цього щоденно після 17:00 представники столичного бізнесу вимикають рекламні носії та вивіски. 

“Понад 30 тисяч рекламних конструкцій та вивісок переведено в режим роботи до 17:00 або повністю відключено від електроспоживання”, – йдеться у повідомленні.

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський також розповів про те що, наразі, у столиці оперативно демонтовано понад 400 незаконних конструкцій. Вони до того ж не дотримувались рекомендацій щодо економії. 

Він також зазначив, що роз'яснювальні роботи із столичним бізнесом ведуться постійно. Підприємці майже одностайно позитивно реагують на рекомендації та прохання до економії. 
Рейтинг 1.5 из 5. Голосов: 8
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве