Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Экономика и бизнес У медцентрі «Добробут» в Ірпіні почали безоплатно приймати лікарі

У медцентрі «Добробут» в Ірпіні почали безоплатно приймати лікарі

ДобробутНа сторінці соціальної мережі «Добробут» повідомляється, що відсьогодні, медичний центр розпочинає роботу в Ірпені і безоплатно буде приймати пацієнтів, які зможуть звернутися до лікаря та психолога. 

Стало відомо, що медичний центр «Добробут2 знову буде приймати пацієнтів в Ірпені. Кожен охочий зможе звернутися до лікаря чи психолого безоплатно. У повідомленні, яке залишив на фейсбуці медичний центр «Добробут» йдеться про те, що клініка «Добробут» зробить усе можливе щоб допомогти українцям у цей непростий час. 

«Бракує слів, щоб передати той біль, жах і страх, які пережили Ірпінь, Буча, Гостомель та інші міста України, де окупанти звіріли кілька тижнів, знущаючись із людей. На жаль, ми не можемо нічого змінити, але можемо зробити все, що від нас залежить, для жителів міст, які пережили всі ці прояви геноциду. Тому у м. Ірпінь у клініці “Добробут” безоплатно надаватимуть медичну та психологічну допомогу жителям міста та найближчих населених пунктів», – йдеться в повідомленні.

З 16 квітня за допомогою зможуть звернуться всі охочі до таких лікарів як: гінеколог, терапевт, педіатр, уролог, хірург, травматолог, невролог, ендокринолог, психолог. Також можна буде здати аналізи. 

 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве