Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Экономика и бизнес У Києві заборонили продаж феєрверків і їзду на авто без глушника

У Києві заборонили продаж феєрверків і їзду на авто без глушника

заборона на феєрверкСтало відомо, що у Києві під час війни заборонили продаж та запуск феєрверків та їзду на авто без глушника. Цікаво відзначити, що така заборона діє з 2015 року у місті Львів, а з 2017 року – у Полтаві. 

Тепер у Києві не можна купувати та запускати феєрверки, а також переміщатися по місту на автомобілі без глушника. Такі заборони, як було зазначено вище, така заборона вже давно діє у деяких українських містах. Тепер така заборона набула чинності і в Україні. 

Тепер за таке правопорушення передбачена адміністративна відповідальність. Відмітимо, що є відповідальність за порушення в нічний час з 22:00-8:00, а також за зберігання, перевезення і продаж піротехніки. 

Людина, яка порушить заборону буде вимушена заплатити штраф від 600 гривень до 1000 гривень. За повторне порушення передбачається штраф від 1000 гривень до 1500 гривень. 

 "Ми ухвалили рішення про заборону на час війни продажу та запуску феєрверків у Києві та пересування містом автомобілів без глушника. Кілька років тому було вже рішення про заборону феєрверків, але бачимо, що не всі поводяться адекватно» - Віталій Кличко. 

Нагадаємо, що ця заборона буде діяти до кінця війни. 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 2
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве