Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У київському метро хочуть відкрити туалети

У київському метро хочуть відкрити туалети

вбиральняНі для кого не секрет, що метро для українців стало надійним місцем під час повітряної тривоги. Також пасажири яких застала повітряна тривога у метро повинні дочекатися її завершення або знайти спосіб добратися до необхідного місця наземним, доступним транспортом. Через це багато людей говорять про необхідність наявності вбиралень у київському метро. 

Нещодавно з'явилася петиція до мера Києва щодо облаштування вбиралень у метро. У петиції йшлося про те, щоб туалети для пасажирів були безкоштовними. 

Петиція назбирала 6 тисяч голосів. Мер відреагував на петицію. Мер Києва, Віталій Кличко доручив відкрити безкоштовні вбиральні у метро. 

"Зробити на всіх станціях метро безкоштовний туалет, на одній станції по три кабінки, вхід до якого входитиме у вартість квитка 8 гривень. Це буде зручно для киян та гостей міста", - йшлося у петиції.

"Київський міський голова Віталій Кличко 06.10.2022 року направив підтриману петицію директору Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Кандибору Р. В., постійним комісіям Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами та з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу роботи", - відповідь Кличка на петицію.
Рейтинг 2.0 из 5. Голосов: 3
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве