Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві проходить парад підбитої російської техніки

У Києві проходить парад підбитої російської техніки

Київ виставка Наразі, кожен охочий може відвідати виставку на Хрещатику, де в якості експонатів виставлена підбита російська техніка. Відвідувачів виставки дуже багато. 

20 серпня 2022 році відкрита виставка у Києві на Хрещатику російської підбитої техніки. Кожен охочий може відвідати цю виставку та подивитися на якій техніці окупанти приїхали на українську землю. 

Зараз у соціальних мережах вже дуже багато фото та відео з виставки, де представлена знищена техніка окупантів. 

На центральній вулиці Києва вишикувалися танки, бронетранспортери, броньовані автомобілі, вантажні авто ВС рф. Кожен українець може подивитися на залишки всієї цієї техніки. Завдяки ЗСУ ця техніка вже не принесе шкоди, руйнувань та горя Україні. 

Гості столиці та кияни розповіли, що побачили техніку рф, відірвані башні, обгорівши корпуси бойових авто. Даний парад був організований у рамках святкування Дня Незалежності України. 

У Міністерстві Культури також повідомили, що 24 серпня всі знакові місця у столиці підсвітять синім і жовтим кольорами. 

Вся ця техніка була відправлена для захвату України. На щастя, вона зараз знешкоджена, знищена і перебуває у якості експонату. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве