Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві роздадуть продовольчі набори: хто їх отримає?

У Києві роздадуть продовольчі набори: хто їх отримає?

гуманітарна допомогаНаразі у Києві дуже багато переселенців і людей, котрі потребують матеріальної допомоги. Саме тому міська влада намагається зробити все можливе, щоб допомогти кожному, хто цього потребує. 

Валентин Мондриївський заступник голови КМДА розповів, що Київ продовжує підтримувати людей, які потребують матеріальної допомоги. Саме таким людям, Гуманітарний штаб києві через соціальні служби міста передасть та роздасть ще 60 тисяч продовольчих наборів. 

Валентин Мондриївський нагадує, що така допомога є систематичною. Навесні 2022 року було вже видано близько 80 тисяч продовольчих наборів,  також ще 100 тисяч наборів були адресовані ВПО. 

«Зараз ми готуємось підтримати і тих киян, які опинилися в складних життєвих обставинах, втратили роботу чи мають низький дохід.» - розповів Валентин Мондриївський. 

Наразі отримати таку допомогу можуть наступні категорії українців: 

- люди, які втратили роботу;

- особи з інвалідністю та обмеженим достатком;

- пенсіонери. 

Для отримання допомоги необхідно оформитися у ЦНАПі. З собою потрібно мати необхідні документи, а саме: паспорт громадянина України або документ, що підтверджує спеціальний статус для іноземців, пенсійне посвідчення для пенсіонерів, посвідчення дотримувача державної соціальної допомоги, довідку про перебування на обліку територіального центру обслуговування громадян, довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (виключення – люди, які не мають номера через релігійні перконання), довідка про доходи за попередні три місяці.
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 4
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве