Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Киев Общество У Києві автошляхи ремонтують за американськими технологіями

У Києві автошляхи ремонтують за американськими технологіями

Ремонт доріг Нажаль, після початку повномасштабної війни росії проти України багато міст та сел постраждали. Київ і Київська область не є виключенням. Багато доріг було пошкоджено або зовсім зруйновані. 

Наразі стало відомо, що автошляхи у Києві почали активно ремонтувати і використовують для цього американські технології. Зокрема, «Київавтодор» повідомляє, що дорожники активно використовують плавильно-заливні машини Crafco Super Shot. 

Зараз у Києві йдуть активні ремонтно-дорожні роботи. До прикладу, у кожному районі міста зараз працюють спецмашини. Вони дозволяють виконувати повни цикл ліквідації тріщин. З початку року було ліквідовано 128,5 км тріщин. 

Переваги такого обладнання та технологій є у тому, що вони дозволяють запобігти передчасному руйнуванню дорожнього покриття, а також продовжити термін експлуатації асфальтобетону. 

Сьогодні роботи проходили по проспекту Григоренка та по вулиці Євгена Харченка. Також вже ліквідовані тріщини на проспекті Бажана. А ось у Деснянському районі зокрема виконали заповнення швів асфальтобетонного покриття гумово-бітумною мастикою за допомогою сучасного обладнання. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0
actualno секретные места Киева Киевские съемные квартиры стали многим не по карману Отдых под Киевом Места для романтических прогулок в Киеве