Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Арестович розповів, що загрози Києву немає

КиївВсі українці знають і розуміють, що головна ціль ворога – це Київ. Тому деякі люди занепокоєні становищем у Києві і наскільки він захищений. Олексі Арестович, радник глави Офісу Президента України повідомив, що загрози для Києва немає. 

Олексій Арестович, радник глави Офісу Президента України повідомив, що наразі безпосередньо військової загрози Києву ніякої немає. Також найближчим часом вона також не передбачається. Всі сили противника розбиті під містом. 

Багато жителів Києва поділилися, що наразі у місті спокійно. 

Наразі все сили зі сторони РФ, котрі йшли на Київ розбиті. Вони стали в оборону. У окупантів закінчилося пальне, тому вони ходять по селам у пошуках пального та їжі. Тому загрози для Києва немає і в найближчий час вона не з'явиться. 

Арестович також зазначив, що у противника немає можливості зараз наступати і йти у бік Києва. І така можливість буде не скоро. Також він розповів, що така сама ситуація і біля Харкова, Сум, Чернігова. Там спостерігаються невеликі тактичні дії російських окупантів. 

Зараз гарячими точками залишаються Миколаїв, зона ООС і Маріуполь, а також напрямок Кривого Рогу. Там супротивник частково застряг. 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0