Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Київ та область можуть залишитися без світла на тижні

світло КиївЕксперти розповідають про те, що наразі є реальна загроза, що столиця залишиться без світла на декілька тижнів. Якщо ракетні удари будуть продовжуватися, а ППО не захистить від руйнувань критичну інфраструктуру, то є реальна загроза залишитися без світла на довгий строк. 

Експерти рекомендують киянам та жителям київської області готуватися до того, що світло зникне на довгий строк. Якщо ракетні удари і далі будуть продовжуватися, а ППО не захистить повністю від ворожих ударів та буде пошкоджена критична інфраструктура, то люди можуть залишитися зовсім без світла на декілька тижнів. Про це розповів Олексій Кулеба, голова Київської ОВА. 

"Якщо будуть інші пошкодження, то процес ремонту може зайняти і більше часу або, навпаки, менше", - зазначив Олексій Кулеба, додавши, що важко передбачити умови ураження.

"Тобто є реальна загроза, що ми на термін до двох тижнів можемо опинитися без світла. І ми вже готуємося до цього", - озвучив Олексій Кулеба один із найгірших сценаріїв енергетичної кризи.

Також треба готуватися, що може зникнути і опалення, якщо будуть пошкоджені через ракетні удари ТЕЦ. На такі випадки, в Київській області є 750 стаціонарних пункти обігріву.

 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1