Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

У Києві відкрили виставку розбитої військової техніки рф

виставка Київ Гості та жителі Києва можуть відвідати дуже цікаву виставку, яка відкрилася на Михайлівській площі. Тут організували виставку розбитої російської військової техніки. Кожен бажаючий може відвідати у Києві цю виставку. 

 Стало відомо, що сьогодні на Михайлівській площі була відкрита виставка розбитої військової техніки рф. Гості столиці та жителі Києва можуть прийти на виставку на подивитися на ці експонати війни. 

На виставці представлена військова техніка рф, яку розбили українські збройні сили. Тут можна побачити, до прикладу, машину автоматизованого комплексам радіоелектронного придушення – типу Р-330 на гусеничному шасі. Саме ця машина використовувалася окупантами на території аеродромам Гостомеля.

Також всі охочі можуть подивитися у центрі столиці залишки броньованого позашляховика «Тигр», бойової машини десанта БМП – 2, а також башня від машини БМП-4. 

Вся ця техніка була знищена нашими українськими збройними силами. Цю важку і страшну техніку було знешкоджено і тепер вона не несе загрози ні українським військовим, ні мирним жителям України. Ця виставка показує те, що навіть друга армія світу не може протистояти проти людей, які вільні і захищають свою землю. 

 
Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0