Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

В Бучі почали ховати закатованих та вбитих росіянами місцевих жителів

d32da403-e557b669c244ad12a35b4ef1ff5a8cd2.jpgУ Бучі почали ховати закатованих та вбитих росіянами місцевих жителів. Наразі, спеціалісти повідомляють, що близько півсотні тіл наразі не ідентифіковані. В Бучі організувати кладовище невідомих. Зараз там вже 15 могил. 

Відсьогодні почали ховати вбитих та закатованих росіянами місцевих жителі Бучі. Нажаль, півсотні людей так і залишаються не ідентифікованими. На кладовищі невідомих вже є 15 могил. Переважно невідомі загиблі від рук російських агресорів це тіла із братських могил та людські останки зі спалених рашистами цивільних автівок. 

Дозвіл на поховання невідомих загиблих дали слідчі прокуратури які наразі розслідують воєнні злочини російських солдатів. 

Абсолютно всі тіла пройшли процес ДНК-експертизи. У випадку, якщо знайдуться родичі загиблого, поховане тіло дозволять ексгумувати. 

Сьогодні, 9.08 на бутанському кладовищі звучить поминальна молитва. Невідомих людей ховають у закритих трунах. На хрестах замість імен пишуть номери. 

Нажаль, про загиблих нічого невідомо. Відомо тільки одне – що вони загинули від рук російських окупантів. Андрій Нєбитов, начальних поліції Київської області повідомляє, що людей катували. Про це говорять характерні постріли у коліна. 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 4