Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Ракетна атака на Київ

Київ26 червня 2022 року росія нанесла рекетні удари по столиці України. Під ударом опинився один із центральних районів Києва. В наслідок ракетного удару був частково зруйнований житловий будинок та садок. Є загиблі та поранені. 

26 червня 2022 року кияни прокинулися від потужних вибухів. В один із центральних районів міста влучила ракета. Нажаль, один загиблий та поранені. Іронія в тому, що найбільше всього постраждала сім'я, жінка якої народилася у Москві, а проживала вже на протязі 10 років в Україні. Нажаль її чоловік загинув під час цієї атаки. Їх дочка та сама жінка були доставлені у лікарню. Дівчинку прооперували у Охматдіти. 

У результаті влучення ракети у житловий будинок було зафіксовано займання 9-го поверху, а також частково пошкоджені 7,8 та 9 поверхи. Весь день проводилися роботи по гасінню пожежі, а також рятуванню людей з під завалів. 

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що ракети були випущенні з регіону Каспійського моря. Наше ППО спрацювало. Частину ракет було збито. 

Незважаючи на повторну повітряну тривогу та звуки повторних вибухів у столиці, рятувальники продовжували свою роботу. 

На та території ж дитячого садка велика вирва від удару ракети. На щастя постраждалих немає. 
Рейтинг 1.0 из 5. Голосов: 1